Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevinnétek gyermeketeket...

Bevinnétek gyermeketeket (legyen 2-3 éves) nagymamájához/nagypapájához kórházba látogatni? Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Tegyük hozzá, hogy 250 km-re van, évente kb. négyszer találkoznak, mert a nagyszülők nem óhajtanak utazni, így szinte csak akkor látják, ha mi visszük.

Továbbá, már legalább 1 hónapja betegeskedik a kislányom, ami másfél hét magas (39,5) lázzal kezdődött és azóta is folyik az orra, be van rekedve, megyünk is a napokban gégészhez. (Orvos is folyamatosan kontrollálta.)

Szóval én nem vinném, hiszen ha nem halálos beteg, úgy is találkoznak még.

Főleg, ha a nagymama kerülne kórházba, ő még a hattyú halálát is eljátsza, mert amúgy is állandóan csak sajnáltatja magát, mert azt hiszi, hogy erre kell építeni a szeretetet. Szóval nem hiszem, hogy egy ilyen pici gyermek lelkivilágának ilyenre szüksége lenne.

Vagy ti hogy gondoljátok?


2013. máj. 18. 08:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én, az akkor 1 éves gyerekemet bevittem a nagyapjához, amikor bent volt. De! Mi kint maradtunk az udvaron, fel a szobába nem vittem. A papó jött le, így mindkettőnek levegőzése volt. Ha beteg lett volna, oda sem viszem, az tuti. Úgy tudom, a legtöbb kórházba ki is van írva, hogy 6 (?) éven aluli nem mehet be. Ne vidd!
2013. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!