Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek milyen járgányt...

4 évesnek milyen járgányt vennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Volt kismotorja már 1,5 évesen, kinőtte kapott másikat. Most kezd szétesni szerencsétlen motor, ha ott hagyja az út közepén, akkor magától eldől, nem áll meg. :) Biciklije van, 12-es pótkerekes, ritkán kerül elő a pincéből, játszótérre inkább motort viszünk, mert azzal lehet száguldani, biciklivel lassúcska és általában én cipelem, ha ő elfárad.

Roller is van, a szobában megy vele (4 kerekű), az utcán nem meri/tudja használni.


Szóval, a kérdésem annyi, hogy vennétek-e újabb motort, vagy inkább futóbiciklit? Vagy láttam olyat is, hogy műanyag futóbicikli, tehát, mint a kismotorok, csak két keréken. Esetleg kapjuk le a pótkereket és tanuljon meg rendes biciklin két kerekűzni?


2013. máj. 19. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kapjátok le a pótkereket, és tanuljon meg rendes biciklin menni.
2013. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 évesen inkább most már tanuljon meg bicajozni!:-)
2013. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4 évesem kétkerekűzik, görkorizik. Már az ilyen babás dolgokat elhagyta. Már kicsik neki. Van neki rendes fém rollere, azzal is ügyeskedik.

Ezek mind kihívások, hatalmas élményekkel!

2013. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit ,de én még nem veném le a potkereket a bicikliröl ,csak biciklit hoznám fel a pincéböl és jol láthato helyre raknám a lakásba ,kismotort viszont elraknám szemelöl ,pincébe .
2013. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom most a 3. Szülinapjára kapott futobiciklit imád vele menni ,motort az erkélyre számüztük egyelöre ,a futobicikli viszont az ajto mellet van jol láthato modon ,már a lányom se akar már motorozni ,abol már kinött .azt kell mondani hogy a kislányok bicikliznek ,a babák motoroznak csak .illetve biztatni ,dicsérni ha tudja hajtani bicikli,vagy a rollert .
2013. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is a biciklit mondanám, mondjuk ha nem a pincében tartanátok, lehet lelkesebben próbálkozna vele :)

mondjuk mivel azt írod, hogy a biciklizéstől hamar elfárad, rollerezni meg nem nagyon tud, gondolom akkor nincs érzéke ezekhez, én nem erőltetném a futóbicajt, mert ahhoz már tényleg kell egyensúly érzék és a bicajról se venném le a pótkereket. először szeresse meg, nehogy a sikerélmény kárára menjen.

van amúgy olyan roller is aminek van ülése, nekünk olyanunk is van, a 3,5 évesem most arra van rákattanva a kismotor mellett, pedig tud bicajozni és rolizni is, de most ülve rolizik :D a kismotor meg szent és sérthetetlen, az a mindene, mondjuk inkább már csak a lakásban engedem mert kezdem cikinek érezni :D

2013. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nekem is már cikis lenne most egy új motor, a biciklit viszont nehéz cipelnem, ha mégsincs kedve hozzá. Futóbicajra csak azért gondoltam, mert közelebb érzem azt a motorhoz, csak hajtani kell, tanulja az egyensúlyozást, hátha előbb rákap a biciklire. Úgyis szülinapja lesz június elején.

Na de akkor felcipelem a pincéből, hátha rászokik. :)

2013. máj. 19. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!