Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Papucsot mikortól? Mikor...

Papucsot mikortól? Mikor tudnak benne stabilan közlekedni?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 hónapja megy önállóan, szerintem elég stabilan. Most még ha kint ha bent vagyunk egy cipőcske van rajta. Télen viszont nem szeretném ha a kinti cipőbe járkálna bent a szőnyegen, ahol később hever. Más megoldás is érdekel bentre, a szobákba szőnyeg van, de mindenhol máshol járólap.

Köszönöm


2009. okt. 4. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kis mamusz.Vannak azok a csúszásgátlós talppal ellátottak,és állat figurásak is.mi ezt használtuk.De ha adsz rá egy jó vastag termo zoknit az is jó.Minnél többet van mezítlább annál jobb.
2009. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vegyél, de csak olyat ami ilyen mamusz szerűség tehát nem rendes papucs! Abba még nem érezné jól magát és kényeletlen lenne neki. Majd egy fél év múlva jöhet és szerintem a gyógypapucs a legjobb akkor is ha elősször nem tetszik neki és hisztizik hidd el megfogja szokni. Nekem így volt a hugomnál. Sok sikert!
2009. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam kb. 15 hónaposan tudott önállóan strandpapucsba belebújni, és abban közlekedni. Magamtól eszembe se jutott volna, hogy adjak neki ilyet, de valakitől kaptunk használtat, és ő látta, hogy mi mindig, amikor kilépünk a szobából a járólapra papucsba bújtunk, ezért ő is elkezdett utánozni minket. Előtte jó vastag zoknit húztam a lábára.
2009. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 évesen kapott papucsot, de csak nyárra. Jelenleg mezitlábazunk, vagyis zokniban van. Télre majd megint kap mamuszt, mint tavaly.

Szerintem a te lányodnak még elég egy vastag gumitalpas zokni, esetleg majd karácsony környékére kapjon mamuszt és akkor az kitart tél végéig.

2009. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 20 hónapos. Mostanában mindig a mi papucsunkba bújt, hát vettem neki egyet, az viszont nem érdekli. Egyébként most, hogy hűvösebb van én is mamuszt adok rá, egyébként mezítláb van a lakásban.
2009. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. okt. 6. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!