Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Altatja itt valaki körbe...

Altatja itt valaki körbe keretes ágyban /nem rácsos ágy/ a gyermekét? Ami körben támlás csak egy helyen nem ahol közlekedni tud?

Figyelt kérdés

Már nem használjuk rég a kiságyat 2 éves fiamnál,viszont minden egyes fordulásnál hallom hogy nagyot koppan a feje a kereten,bár nem kel fel rá.Most épp egy szép kis lila folt díszíti épp emiatt a kis arcát.Hogy tehetném kicsit biztonságosabbá?Csak úgy körbe teríteni nem akarom,nehogy magára húzza a plédet vagy bármi mást.Ha betenném körbe a szoptatós párnát a védelme érdekében akkor meg már Ő nem férne el az ágyban.

Volna valakinek ötlete mit tehetnék?

Úgy sajnálom mikor hallom mekkorákat koppan :(


2011. jan. 26. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Innen vegyel otleteket.

[link]

2011. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket,de csak rácsos ágyra találtam védőt,sima támlás ágyra nem.

Ha ez segít,mutatom konkrétan milyen ágyra gondolok:


[link]

2011. jan. 26. 12:48
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem saját kép,neten találtam,elnézést ha valaki felismeri :)
2011. jan. 26. 12:48
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi ilyet veszünk a nyáron a lányomnak, mert jön a kistesó, 1,5 éves lesz akkora, nekem nagyon jónak tűnik.
2011. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a gond, ilyen ágyat kapott a kislányom is. Megpróbálom elmagyarázni én hogyan oldottam meg :-)

Egy plédet összecsavartam és úgy tettem be, hogy a csavarás belül volt, és egy hosszabb részt kilógattam az ágyból...fú, tudom ez így érthetetlen...megpróbálok egy régebbi fotót keresni, hátha úgy értelmesebb lesz :-) Nagyon jó puha volt így, imádta magát bekuckózni oda.

2011. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Értem ahogy leírtad :)

De nem marad kevéske hely a picurnak?

Nagyos sokat forgolódik,de jó ötletnek tűnik!

Főleg hogy kilógatod a nagy részét,mert sokszor megemeli a fejét ahogy átfordul és mikor teszi le,akkor rá"ejti" a fejét vagy épp az arcát a támla szélére :S


Feltétlenül kipróbálom,köszönöm szépen!


Az ilyen ágy szerintem is jó választás,sokáig tudja használni,és nem kell a leeséstől félni.Bár mivel a fiam sokat forgolódik,és fel-le is tolja magát,egyszer majdnem le esett azon a kis támla nélküli részen :D még jó hogy déli alvásnál történt,és pont láttuk.Azóta ha elaludt,akkor egy "puffot" szoktunk oda tenni ami majdnem olyan magas mint a támla,így nem lóg ki keze-lába sem a feje,ha arra tévedne álmában :D Ha felébred akkor meg simán keresztül mászik rajta,de napközben elvesszük onnan,hogy ne legyen útban ha az ágyon szeretne játszani.


Várok még további ötleteket :)

2011. jan. 26. 13:29
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanilyen ágyunk van, és mi tettünk két kispárnát kétoldalra. Simán elfér tőle, és nem tekeredik bele. a párnákat felállítva tettük oda. Egy kétéves gyerek már könnyen arrébbtolja álmában is, nem szorul alá. Ő is koppant eleinte, de már megszokta és nem forgolódik annyit. Volt hogy le is esett a lyukon, alá is tettünk nagypárnát, és nem ütötte meg így magát. Csak a nyöszörgésre ébredtünk, ő fel sem fogta hogy mi történt. Kitartást! Üdv.!

2011. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Erre is gondoltam. 6cm atmeroju, 150-180cm hosszu, de le is tudsz vagni a hosszabol. Nagyon olcsok a kinaiban.

[link]

2011. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez csak ugy volna jó ha hosszában vágnék rajta egy rést és ráhúznám a támla szélére körben.Csak hogy!Szerintem a fiam előbb szedné le onnan mint hogy kipróbáljuk mennyire hasznos :D de egyébként nagyon ötletes,még az is lehet hogy kipróbálom!Ez tényleg biztonságos lenne így!Mást nem csak éjszakára tennénk fel,nappal meg jó játék :D
2011. jan. 26. 15:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló ágyunk van, de az teljesen puha szivacsos a támla részén is. nem üti meg a fejét benne.
2011. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!