Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengednétek 9 éves gyereketeket?

Elengednétek 9 éves gyereketeket?

Figyelt kérdés
Lányomék június 25-én mennek osztálykirándulásra, kb.60 km-re messzebb a várostól. 7-kor indulnak és várhatóan fél 8-kor érnek haza. Egy fazekas múzeumba mennek. A múzeum+ a vonat 1.420 Ft-ba kerül.
2013. máj. 25. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz arra a napra szabit kivenni és te is velük menni?

Nálunk anno mindig jött egy-két szülő is.

Ettől függetlenül elengedném. Ezután soha az életbe ne menjen kirándulni, mert asztmás?!

2013. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze! Én meg allergiás voltam, és egyik pillanatról a másikra ájultam el... volt nálam kalcium és kész... meg is őrültem volna, ha azért nem engednek el kirándulni, mert én beteg vagyok... Ezt vártuk egész évben!
2013. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Iskolába is lehet baja, és pont ugyan azokkal van körülvéve mint a kiránduláskor.
2013. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!