Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a gyereketeket?

Ti elengednétek a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Júliusban Debrecenben lesz egy fantalálkozó ahova el szeretnék menni a barátnőmmel, de anya nem akar elengedni, szerinte még fiatal vagyok h ilyen messze utazzak egyedül.(Budapesten lakunk)Sosem volt velem ilyen szempontból probléma, ráadásul nappal lesz, és estére már biztos hazaérnék. Csak egy egynapos kis találkozó lesz ahol velem egykorúak és idősebbek is lesznek.

15/l


2013. máj. 22. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld rá anyukádat, hogy ő is menjen veletek, amíg te találkozol a többiekkel, ő nézzen várost.

Debrecen szép hely, el tudná ott foglalni magát.

2013. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A 15 éves gyerekemet Budapestről Debrecenbe megbízható felnőtt felügyelete nélkül nem engednék el.

Mert egy 15 éves azért bizonyos helyzetekben nem igen találja fel magát úgy, mint egy felnőtt ember. És hiába megbízható vagy hiába úgymond biztonságosnak tűnik a dolog, de mindig történhetnek váratlan események, amik nem feltétlenül azon a 15 évesen múlik és olyankor jobb, ha ott van egy felnőtt is.

2013. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem merült fel ilyen dolog soha de így utólag azt mondom egyik gyerekemet elengedtem volna, másikat nem ilyen idős korban. Mindkettő megbízható volt, de az egyik nem igazán talpraesett. Őt nem engedtem volna. A másik már ilyen idős korában rendezvényeket szervezett magába, őt elengedtem volna bátran.
2013. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyedül biztosan nem engednélek el,pláne ilyen messzire egésznapra.
2013. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg felnőtt (18 éven felüli) bátyád/nővéred?

Ha anyuddal jóban vagy, hívd el! Nézzen addig várost. Debrecen jó kis hely :)

16/L

2013. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy akkor vigyenek le, de azt mondta, hogy nem fognak azért lemenni, hogy én elmehessek. Idősebb testvérem sajnos nincs, én vagyok a legidősebb.

Esetleg valami más ötlet, hogy hogy vehetném rá, hogy elengedjen?

2013. máj. 23. 13:42
 7/8 anonim válasza:

Hozd fel neki Csernobilt, és egy pofon lesz a válasz. :D


Na de most viccen kívül: szólj rokonnak, persze felnőttnek...


15/f

2013. máj. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán vannak élő rokonaim, csak egy mostoha nagymamám, de ő ilyentéren felejtős..
2013. máj. 24. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!