Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a gyereketeket...

Ti elengednétek a gyereketeket egy rock koncertre? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársa anyja vinné el őt is meg a barátnőjét is. A banda neve Black Veil Brides. Olyan érvel jött, hogy gyerekeknek szól a daluk... Utána olvasgattam, és oké, hogy tényleg így van, de attól még egy rockkoncert? ( Csak 12 éves )

2013. máj. 16. 15:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem.Még nagyon kicsi hozzá.
2013. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

mivel lesz felnöt nincs veszéj , és gyerkekn nek szol mögtöbb pont tehát ell

bár éncsak 15 éves vagyok

meg én inkáb rapet szeretem de rokotis RAp koncerten 3 voltammár ebe az évben :D legyen boldog engedel szerinem fetéve ha lesz velük felnöt

2013. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen is azt mondták, hogy kicsi vagyok koncerthez, de végül annyit érveltem, hogy elmehettem (a koncert napjára már 15 voltam, fél évvel előbb tudtam a koncertről). De ez Pesten volt. 12 évesen meg se mertem ilyet kérdezni, mert tuti nem engedtek volna, meg gondolom a BVB nem Magyarországon lesz. Szerintem ez még nem való neki, a tömeg össze fogja nyomni. Az osztálytársa anyja bemenne velük? Mert ha igen, nagyobb eséllyel engedném el, na de akkor is még kislány. :S
2013. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, Petyoka jártál te valaha iskolába? Szedd már össze magad, mert amit írtál az gyakorlatilag értelmezhetetlen, nincs szó, amit helyesen leírtál.

Szégyelld magad, hogy 15 évesen ennyire telik...

2013. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, csakugyan Ausztriában, Wien-ban lesz. És igen, az osztályt társa anyukája vinné őket.
2013. máj. 16. 16:33
 6/22 anonim válasza:
70%

Ha lesz megbízható felnőtt kísérő, én elengedném. Amikor én ilyen idős voltam, akkor járt több kedvenc zenekarom is Magyarországon (Aerosmith, Rolling Stones), és azóta is rossz érzés, hogy nem lehettem ott azokon a soha vissza nem térő koncerteken.


A Black Veil Brides egyébként - napjainkhoz képest - színvonalas, élő rockzenét ad elő, ami biztos, hogy maradandó élmény lenne a gyerekeknek. És talán éppen ennek köszönhetően nem fogja őket érdekelni később a diszkó (ahol valóban káros hatások érhetik az embert), hanem az élő koncerteket fogják előnyben részesíteni.


A kísérőnek nyilván lenne annyi felelősségtudata, hogy nem engedi be őket az első sorokba; a hátsó sorokban pedig szerintem semmilyen veszély nem leselkedik rájuk. Arra azért érdemes figyelni, hogy füldugót vigyenek, mert ilyen fiatalon elképzelhető, hogy túl nagy hangerőnek lennének kitéve egyébként.

2013. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Én csatlakoznék, vagyis menne a lányom, a barátnője, meg a két anyuka. Jó kis közös élmény lehetne. :-)
2013. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Ha megy velük megbízható felnőtt, akkor igen, elengedném, mert a rockzene csak jó hatással van az emberre, a diszkóban pedig csak a drogok és az őrült, egy éjszakás kalandokat akaró emberek fogják megtalálni, arról nem is beszélve, hogyha a gyerekek nem járnak ilyen koncertekre, nem fogják tudni értékelni az igazi élő zenét, ami később baj lehet majd...

Szóval, mindenképpen engedd el!:)

Egyébként én is 12 évesen voltam Tankcsapda koncerten, nagyon élveztem, és füldugó sem kell, mert az összhatás csak igazi hangerővel az igazi!;)

2013. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Megbízható felnőtt kísérővel akkor esetleg elengedném.:D
2013. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Ja hogyne, 12 évest egy külföldön tartott rockkoncertre, egy idegen nő felügyeletére bízva... Semmi akadályát nem látom, ez csak is jól sülhet el.

Kedves szülő, végiggondoltad ezt egyáltalán?

2013. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!