Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó szülinapi ajándék lenne...

Disi kérdése:

Jó szülinapi ajándék lenne egy trambulin? Milyen szülinapi bulit tartottatok a 2 éves gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy jó idő esetén lemennénk egy jàtszótérre, vinnénk le rágcsálnivalót, innivalót, eldobható tányérokat és elhívnánk néhány barátunkat akinek van gyerkőce. Tudom hogy ez még inkább a szülőknek szól, nem fog rá emlékezni, de szoktunk csinálni ilyen baráti összeröffenéseket nyáron, szinte mindenkinek van gyereke és ez is jó alkalom lenne hogy összejöjjünk kicsit. És a trambulin... Mindig kitalálok valamit hogy mi lenne nagyon jó a gyermeknek :D . Azért gondoltam erre, mert augusztustól bölcsis lesz, ha lebetegszik snyukámék fognak rá vigyázni, ők kertes házban élnek el is férne. Elèg nagy a mozgásigénye, és ha nem ágyban fekvő beteg, akkor abban levezethetné az energiáját, nem a mamáéknak kéne utána szaladni folyton, nem fiatalok már. Vagy egyedül nem akkora buli, nem használná annyit?
2013. máj. 26. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is van tranbulin,már több mint egy éve vettük és napi szinten van használva nem is keveset.Nagyon hasznos mozgásfejlesztésre,feszültség levezetésre,sokmindenre.A bulira meg mindegy hogy mit tervezel.az a lényeg hogy róla szoljon és legyenek benne olyan dolgok amiket szeret.lufik,kedvenc mesehősös poharak stb.ha kint lesz lehet jó játékokat szervezni,a játszóteret annyira nem látom jónak,idegen embereket nem biztos,hogy vendégül látnék,ilyenkor inkább azok vegyék körül akiket szeret és ismer.
2013. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál. Tudom hogy egy játszótér nem a legideálisabb helyszín, de mi egy társasházban élünk és egy lakásban nem tudnának olyan jót játszani. A trambulin is a mamáèknál lenne, ők kertes házban élnek. Felénk nincs jàtszóház, de őszintén most nem is szívesen fizetnék több ezer forintot ki arra. Nekem is az volna a fontos, hogy ismerős gyerekekkel játszhasson, nagyon szereti a társaságot. A mamáékhoz nem szívesen hívnék senkit, metrt egyrészt már nem olyan fiatalok, másrészt elég szerény körülmények között élnek. Úgyhogy ezért vagyok meglőve a helyszínt illetőleg :( A trambulinról pedig én is úgy gondoltam, hogy az egy pár évig hasznos lehet, bár láttam kisebbet is ami beférne a szobába is, de az alsó szomszéd nem biztos hogy őrülne neki :D
2013. máj. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!