Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiúcskának ajándék...

4 éves fiúcskának ajándék ötlet szülinapra?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen gondolkozom a futóbiciklin, igaz már vagy 1,5 éve, de mégsem vettem. Sokan azt mondják felesleges már egy ekkora gyereknek, DE... a motorja szétment, azt nem vennék, rollerje van, nem használja, most örökölt egy nagyobbat, sarokig lemegy vele, de elfárad. 12-es biciklije van, pótkerekes, szenved rajta, nehéz tekerni, nem halad úgy, mint a motorral anno, ha megemlítem, hogy vegyük le a pótkerekeket, rögtön nem a válasz. Szóval ezért gondoltam a futóra, ami átmenet lenne neki a motor és a bicikli között, mert motorból már nincs akkora, ami neki jó lenne. Viszont a futóbicikliket is ha nézem, nem tudom méretre jó lenne-e, van amelyik 43 cm-es max (a nyereg), lemértem a biciklijét, az most 45-46 cm-en áll.

Akárhova megyünk, ha elfárad cipelem a 8-10 kilós biciklit, akkor már könnyebb lenne egy futóbiciklit.


Játékai vannak, nagy autók (kukabúvár, mentő, tűzoltó, matuka, verda), könyvek nem érdeklik, kis autók is vannak, formabedoból, fa kirakók, puzzle, rendőrállomás, villogó-szirénázó helikopterek, játékkonyha edényekkel, gyurma, festék, zsírkréta, busz, villamos, kenyérpirító... szinte minden.


Butaság lenne egy 88. autót vennem, vagy futóbiciklit?


2013. máj. 27. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 4 és fél éves, neki is van pótkerekes bicikli, roller, de kizárólag a futó biciklivel hajlandó közlekedni, imádja, már nem tudjuk feljebb emelni se az ülését se a kormányát, a férjem azon gondolkozik, hogy ráhegeszt toldást. Szóval szerintem nagyon jó, és biztosan örülni fog neki, nem fogod megbánni ha megveszed!

2013. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányom 4,5 éves, és még motorozik az 5-ös motorral. Imádja. Szerintem vehetsz futóbringát...:)
2013. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!