Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb mennyi idős korig normális...

Kb mennyi idős korig normális ha egy gyerek cumizik, és cumisüvegből iszik? A tiéd meddig cumizott?

Figyelt kérdés
Arra nem vagyok kíváncsi hogy valakinek soha nem cumizott a gyereke,és cumisüveget sem látott!!!

2013. máj. 27. 15:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

enyém 2 éves kora előtt kicsivel dobta el a cumiját. a cumisüvegtől viszont nem hajlandó megválni, este-reggel abból kéri a kakaóját, én meg ráhagyom :S

3,5 éves.


off: mondjuk tényleg furcsa, hogy mást megszólsz ugyanazért amit kikérsz magadnak :) azért ez nem szép dolog

2013. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as.

Miért kell kiforgatni a szavaimat???

Én azt írtam hogy nem tartom normálisnak ha egy 3év körüli gyereknek egész nap,még a játszó téren is a szájában lóg a cumi! Igen cumizik a lányom,de azt biztos nem hagynám hogy egész nap cumizzon még akkor sem ha visítana érte!

2013. máj. 27. 15:37
 13/21 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 éves koráig itta cumisüvegből a kakaót. Amikor már teljesen elrágta a cumifejet, és kényelmetlen volt inni belőle, akkor szólt, hogy inkább kérné bögréből. Pedig előtte is többször ajánlgattam neki a bögrét, de nem kellett neki.
2013. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem forgattam ki, de te kijelented az elején, hogy nem kérsz olyan választ ami rosszul esne, de más akinek egy kicsit többet cumizik a gyereke már nem normális.

Szerintem meg 2. éves kor után soha nem normális a cumizás.

2013. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A lányom csak alváshoz cumizik! Nappal egyáltalán nincs nála,nem hagyom!
2013. máj. 27. 15:42
 16/21 A kérdező kommentje:

"Nem forgattam ki, de te kijelented az elején, hogy nem kérsz olyan választ ami rosszul esne, de más akinek egy kicsit többet cumizik a gyereke már nem normális. "


Hol írtam én ilyet??? Mi esne rosszul? Bocs ha félreérthető voltam,de azért írtam mert nem arra vagyok kíváncsi kinek NEM cumizott soha a gyereke! Hanem arra hogy akinek cumizik/cumizott annak meddig,és meddig tartja normálisnak!!!

2013. máj. 27. 15:50
 17/21 anonim ***** válasza:

Hajnalban és este még cumisüvegből issza a tejet, tápszert. Az oka egyszerű: a cumizás megnyugtatja, könnyebben vissza/elalszik. Az ujját is szopja, mikor álmos, vagy vmi baja van. Gőzöm sincs, hogy meddig adom neki cumisüvegből a cuccot, majd elválik.

Amúgy már ügyesen iszik pohárból.

2013. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ja és 20 hós.
2013. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kb 1 éves kora óta csak pohárból iszik, alváshoz viszont még kell a cumi. 2 éves lesz.
2013. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
64%
Hááát, én 20 vagyok, nincs gyerekem, de saját magamról be tudok számolni. 6 éves koromig cumiztam (nem csak éjszaka)... 6 és fél évesen mentem suliban, úgyhogy elhatároztam, hogy kidobom a kis takarómmal együtt (nem tudtam, hogy anyáék biztonság kedvéért megtartották). Minden területen normálisan fejlődtem amúgy. Nem tudom miért, nem hisztiztem nélküle, de valamiért kellett... Anyának is csomóan mondták, hogy ne engedje, meg ez nem normális, de nem lett semmi bajom tőle, szerintem nem lehet olyat mondani, hogy normális vagy sem, ez olyan egyéni dolog...
2013. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!