Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányos anyukák! Zavar...

Kislányos anyukák! Zavar titeket ha a lányotok az amugy szép hosszu haját igazgatja? Egyböl levágjátok vagy meg kell szokni alapon marad?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Levágom, ha gyakran igazgatja akkor zavarja.
2013. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7éves hozzáteszem:)
2013. máj. 29. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg, hogy ő mit szeretne.
2013. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kizárolag kiengedve szereti :) nem lóg aszemébe de gyakran igazgatja de sokan azt mondják hogy ezt egyszer meg kell szokni
2013. máj. 29. 18:19
 5/9 A kérdező kommentje:
aranyosan igy biccent a fejével ugy gondolom ez még belefér de nem tudom helyes e
2013. máj. 29. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyèl neki hajráfot!
2013. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már miért zavarna???? Ha ahhoz van kedve, akkor igazgassa. :) Ha zavarja van szája és szépen jelzi. :)
2013. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi már 6 éves korától növesztjük a kislányom haját Előtte mindig levágattam rövidre, hogy jobban erősödjön, megtette a hatását. Iskolába mindig kicsattoltam neki úgy nem zavarta, hajráfot raktam a hajába. Most 13 éves derékig érő barna hosszú haja van.
2013. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém csak 3 éves, de egyértelműen szereti, hogy hosszú a haja és szeretné,ha minél hosszabb lenne, talán azért mert nekem is és a 3 uncsijának is hosszú haja van. Amikor nehezebben tűri a fésüt, fel szoktam ajánlani, hogy vágjuk le :)
2013. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!