Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom elég gyakran leesik az...

Lányom elég gyakran leesik az ágyáról. Fog ez változni, vagy nekem kéne rásegítenem valahogy?

Figyelt kérdés
2 éves és már fél éve leesésgátlósban alszik. Na de minden hónapban legalább egyszer megtalálja éjjel a lyukat rajta...
2013. máj. 30. 08:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy az elején mindig odatettem egy szopipárnát, de egy idő után elkezdte zavarni. Most egy nagyobb plüssállat van ott, hátha megérzi és nem gurul tovább, de nem sok értelme van.
2013. máj. 30. 08:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Állítólag én még 4-5 éves koromban is lefordultam álmomban az ágyról. Édesanyám odarakott egy nagy párnát a földre, amikor már nagyobb voltam, egy kétrét hajtott paplant és arra estem. Észre sem vettem, nyugodtan aludtam tovább.

Idővel kinőttem! :)))

2013. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fodrászom mesélte, hogy az ő lánya még 10 évesen is leesett rendszeresen az ágyról. Folyton paplan meg párna volt az ágy mellett a földön, mert nem havi 1x esett le, hanem hetente többször. De visszatette, és aludt tovább, fel sem ébredt rá sose. :)

Aztán kinőtte, most 18 éves, már nem esik le. :)

2013. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


nekem az jutott eszembe, hogy vannak olyan leesésgátlók, amiket nem csak a kiságy oldalára kell "rácsippenteni", rátolni, hanem van a két végén 1-1 hosszabb villa szerű rész, amit alá kell tolni a matracnak. A magassága nem nagy. Mi ezzel kezdtük, normál faanyagból van pár csavarral.

Amint ezt megszokta, akkor jött ez a felcsiptethetős kisebb karfa, ami megszokott leesésgátló.


Az jutott még esetleg eszembe, hogy nincs-e véletlenül valamilyen vízvezeték vagy nagyobb elektromos vezeték, ami a kiságy közvetlen közelében vagy alatta fut el? A picik erre talán érzékenyebbek.

Érdemes esetleg azzal is kísérletezni, hogy átrendezitek a szobáját és egy másik helyre teszitek a kiságyat.

Kislány koromban nekem is volt évekig ilyen éjszakai leesésem és az átrendezés oldotta meg egy csapásra.

Hátha.

Szép napot:

2013. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon picike a szoba, nincs lehetőségem átrendezni sajnos. Amúgy ikeás minnen ágya van, úgy kb 30cm középen a lyuk.
2013. máj. 30. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Az én lányomnak is ilyen ágya van, néha ő is megtalálja a módját, hogy leessen. Nem havi 1x, de azért többször előfordult már. Szerintem majd megtanulja. :)
2013. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!