Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kilányomnak elől feketedik a...

Kilányomnak elől feketedik a két foga felül. Pedig mindig megmossuk. Gabi fogkrémet használunk. Mi a teendő? Ugye nem fog kiesni vissza lehet forditani valahogy.

Figyelt kérdés
Nem látszik ha ugy fordul a fény felé...

2012. dec. 30. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Az a teendő, hogy el kell vinni fogorvoshoz.
2012. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem esett el úgy, hogy beütötte a fogait? Én is fogorvoshoz vinném!
2012. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem nem esett el csak 2án van doki...azt hittem mással is előfordult már ez...

Elviszem dokihoz persze csak addig valami hogy ne romoljon....ötlet?

2012. dec. 30. 22:25
 4/24 anonim ***** válasza:
Egy rokon kislánynak is volt ilyen, neki szinte teljesen elrohadtak a fogai,aztán azok kipotyogtak és szép csontfogak nőttek helyette.Ő nagyon sok édességet evett,és a gyerekorvos azt mondta, hogy annak is lehet köze hozzá, hogy az anyukája végig dohányozta a terhességet.
2012. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

gyerekkori szuvasodas nagyon veszelyes kesobb felnottkorban rosszak lehetnek a fogai.

Fogorvoshoz kell vinni ott fluoridos kezelest kap intenzivet 3 havonta es kezeltetni kell

Tilos az almale a kola es a gyumolcslevek ill cukros italok

2012. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem dohányzunk,Most mikulás karácsony alkalmával édességezett amugy nem szokott...nagyon nagyon ritkán...cukros lötyiket nem iszik csak ha beteg akkor mézes teát..Igaz volt beteg nem is egyszer most sajna és a fő gond hogy a bölcsiben pohárbol iszik de itthon nem hajlandó csak a cumijábol..

Köszönöm a válaszokat remélem segitenek rajta...

És ha hiszitek ha nem rengetek nyers zöldséget gyümit eszik és fogat is mosunk mindig....nagyon ki vagyok akadva pedig annyira vigyázok rá...valami jobb fogrém mint a gabi esetleg???

2012. dec. 30. 22:51
 7/24 anonim ***** válasza:

azért nem kell falnak menni, nem a világ, bár tényleg vacak érzés :(

nekem a tesómnak voltak a tejfogai feketék, nagyon csúnyák volták, nagyon sokat mentek vele fogorvoshoz mikor kicsi volt, valami bacit elkapott és attól. 35 éves a tesóm és egy darab tömött foga nincs, megvan az összes foga. szóval ne ess azért kétségbe!

hagyjátok el a cumisüveget, inkább igyon szívószálasból és csak vizet :)

2012. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Én Elmex párti vagyok, mert többfélét is próbáltunk ugyan, de csak az Elmex után olyan szép, vakító fehérek a fiaim fogai. A többi (Gabi, Vademecum, Colgate, Signal) gyerekfogkrémtől nem voltak olyan szép fehérek, inkább hajlottak a fogaik a sárga árnyalat felé :S

2012. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mi is Elmexet használunk, nem csak a gyereknek, hanem magunknak is. Gyerekeknek két változatban kapható. Próbáld ki, nekem csak jó tapasztalatom van vele. De azért ha rendel a fogorvos, mindenképpen vidd el.
2012. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer fekete, akkor nem fog változni. A csontfog valószínű már egészséges lesz.
2012. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!