Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki használt ruhákban járatni...

Ciki használt ruhákban járatni a gyereket? Rengeteget kaptunk ( több zsákkal). Születése pillanatától kb.10 éves koráig van minden méret A legtöbb nagyon jó állapotú.

Figyelt kérdés
Mégis úgy érzem, lenéznek azért, mert nem márkás, drága helyen pl. Brendonban, meg ilyen helyeken veszek. Szerintetek? Persze vannak új cuccok is, tescós body, farmer, mellény, póló, sapka, kabát, stb.. Kínaiban is vettünk, és a kedvenc pizsamája pl Kik-es. Meg cipőt.. Az van használt is, de inkább újak. Miért baj, hogy nem tudok közel 10ezreket kiadni 1-1 pár cipőre, szandálra, csizmára, stb? Cipőt kínaiban veszünk...
2013. máj. 30. 15:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt mondja neked, hogy ciki az sztk-s orvos, akkor valóban mondd azt neki, hogy ti benne bíztok, ezért jártok oda. Senkinek semmi köze amúgy a pénztárcátokhoz, hogy mit engedhettek meg magatoknak, mit nem. Mondd el, hogy te teljesen meg vagy elégedve az sztk-s fogorvossal, fül-orr-gégésszel, akárkivel. Én amúgy csak fogorvost választottam maszekot, jó drága, de összekaparjuk a rávalót, mert a fogászat kiemelten olyan hely, ahol nem jó, ha rossz élménye van a gyereknek, mert az visszaüthet. És most milyen jó, hogy semmi félelem nincs a lányomban, ha mennünk kell és simán belül az ölemben a székbe. De természetesen ez nem azt jelenti, hogy sztk-s orvos nem lehet jó, csak meg kell találni. 5 éves kislány anyukája.
2013. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki!Nekünk is van pár új darabunk,de régebben főleg örököltünk,most meg turizok. Az angol gyerekruhákat kifejezetten szebbnek találom mint a csilivili csicsás feliratos kínait...Cipő az amiből újat és szupisat veszek.A pocaklakónak is vettünk pár új darabot,de ő is főleg használtban fog járni...A mai világban dehogy ciki ez!4 éves kislány és 19 hetes pocaklakó anyuja
2013. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdeztem hogy jön a doki és az étterem a kérdéshez. Így már nagyjából értem. Nem ciki a normál orvos, ilyen hülyeségékkel ne törődj. Mi is járunk sima orvoshoz is, de van olyan terület ahol egyszerűen nem merek elmenni, mert olyan sok rosszat hallottam. Vagy éppen kocsikázunk 70km-t, mert ezeknek a dokiknak nem fekszünk kés alá a mi kisvárosunkban. És ez általános gondolkodás, ettől még mondjuk nem elit a városunk:) Ez van sajnos. Ezek nem alaptalan dolgok, ez a mai egészségügy.
2013. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen a Hádában vásárolok a fiamnak is és magamnak is ruhákat. Nemhogy nem ciki, de sokszor kérdezik, hogy hol vettem ezt, vagy azt a ruhát, mert tetszik másoknak is. Ki lehet fogni nagyon jó ruhákat ott. Én alig-alig veszek új ruhát. Cipőre figyelek én is oda. Viszont most 2ezer ft-ért vettem egy siesta vadiúj cipőt a fiamnak, mert aki vette, nekik nem lett jó, így tovább adta. Nem tartom cikinek. Nem foltos-lyukas használt ruhákról van szó. Sok márkás (Adidas, Nike, Next) ruhája van és meg nem mondaná senki, hogy nem újonnan vettem. Sőt van egy barátnőm, ő kicsit sznob volt. Mindig mondta, hogy ő ugyan nem vesz a gyerekeinek sem és magának sem turiból ruhát. Amióta látja, hogy milyen szuper cuccai vannak a fiamnak és nekem, azóta ő is lelkes Háda rajongó lett.
2013. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Na ez az kedves 24-es a Háda. Egyszer kell elmenni és az ember függő lesz.... Elég sok helyen van, úgyhogy sokan ismerik az országban.
2013. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs Háda, de vannak "sima" turik. Egy-kettő teljesen "elit" jól kereső emberek járnak oda. Mert így nem jön velünk szembe tuti ugyanaz a ruha:)
2013. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Mi nagyon régóta járunk tuirzni pl. /évek óta/ De én már az előtt is tesóm kinőtt ruháit hordtam /amit én sokszor negatívan éltem meg mert tesóm sokszor úgy vett meg valamit, hogy 1x volt rajta aztán, hogy a többiek nem dícsérték meg nem vette fel máskor- bár ezt tagadja/ de a fene nem mondta volna meg, hogy nem az enyém vagy, hogy használta más is előttem.

Egyébként mikor turiba megyünk sokszor mi is meglepődünk, hogy láttunk olyan jó állapotú szép cuccokat amik olyanok mintha újak lennének.

18l

2013. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

13 évesen kaptam először saját cipőt boltból, az is kínai volt.

Sok nagytesóm van, gyerekként soha nem volt új ruhám.

Lehet azét is utálok ruhákat venni, mert nem szoktam meg kiskoromban azt a macerát. :D

Én maradéktalanul boldog voltam úgy is. És most sem tud izgatni, hogy mit gondolnak sznobék.

Millió jobb és hasznosabb dolgot vehetsz márkás ruhák helyett.


Ja és a turkálós cuccok is tök jók, mert mindig egyedi dolgokat lehet találni, amiből garantáltan nem jön szembe ugyanolyan.

2013. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 éves, most lány lesz, 3-4 hét múlva. Persze semmi csajos ruhánk nincs, de 2 helyröl is kaptunk, nagyon örültem. Nem tartom cikinek. Szépen kimostam, nem is látszik rajtuk hogy használt. Ennyi erövel a fiamról örökölt cuccok sem újak...
2013. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anyács ***** válasza:
Az én lányom mostmár 19 hónapos, két kezemen meg tudom számolni, hányszor vettem neki új ruhát, bár megvehetném. A szekrénye tele van örökölt ruhákkal, úgy kb 3éves koráig. Egy rokontól mindig jönnek az ő kislánya által kinőtt ruhák, semmi megvetni való nincs ebben. Én is használtban vásárolok magamnak.
2013. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!