Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki használt ruhákban járatni...

Ciki használt ruhákban járatni a gyereket? Rengeteget kaptunk ( több zsákkal). Születése pillanatától kb.10 éves koráig van minden méret A legtöbb nagyon jó állapotú.

Figyelt kérdés
Mégis úgy érzem, lenéznek azért, mert nem márkás, drága helyen pl. Brendonban, meg ilyen helyeken veszek. Szerintetek? Persze vannak új cuccok is, tescós body, farmer, mellény, póló, sapka, kabát, stb.. Kínaiban is vettünk, és a kedvenc pizsamája pl Kik-es. Meg cipőt.. Az van használt is, de inkább újak. Miért baj, hogy nem tudok közel 10ezreket kiadni 1-1 pár cipőre, szandálra, csizmára, stb? Cipőt kínaiban veszünk...
2013. máj. 30. 15:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk lenne pénzünk mindenből újat venni, de mi is rengeteg használt cuccot kapunk az unokatesóktól. Nem ciki egyáltalán.
2013. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még egy kérdésem lenne... Játékból is szoktatok használtat venni? Játékbörzén láttam nagyon jókat párszáz ft-ért. Ünnepre nem akarom adni, hétköznapra meg nem túlzás?
2013. máj. 30. 16:15
 13/30 anonim ***** válasza:

Bőven meg kellene tudnunk venni a Brendonos és egyéb méregdrága ruhát, de soha nem vettem még ruhát a Brendonban. Kik-ben, Takko-ban, Tesco-ban, Aldiban már igen, de a legtöbb ruhájuk öröklött, vagy turis, bababörzés.... Annyira szép kis ruhákat kaptunk unokatesómtól, barátnőmtől, meg nem mondod róluk, hogy nem vadi új, de épp a múlt héten vettem márkás, nagyon szép állapotú gyerekruhákat turiban, alig pénzért.

Játékot rendszeresen veszek pl. bababörzén, legutóbb a fiamnak vettem Wader autómosót emeletes parkolóházzal, semmi hibája (a wader egyébként is nagyon tartós, megbízható gyerekjáték-márka, nagyon szeretem), de a bolti ár ötödét se adtam érte.

Attól nem lesz szerintem senki több vagy kevesebb, hogy Brendonban vagy turiban vásárol. Sőt, azt gondolom, sokkal jobb, ha spórolni tudsz a ruhákon, játékokon, több pénz marad másra.

2013. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ti ilyen elit helyen laktok, hogy lenéznek ezért? Egyébként szerintem egyáltalán nem ciki, az én környezetemben rengetegen turiból öltöznek, gyerekek, felnőttek, sőt olyan emberek is, akiknek van pénzük amúgy (orvosok, ügyvédek stb.). A turiban vett ruha nem jelenti azt, hogy az rongyos is. Nyilván a rongyosat nem veszi meg az ember, de gyakorlatilag címkéseket, újszerűeket is találni a turkálókban. Nincs ezzel semmi gond.
2013. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
12: A lányom 16 barbie babájából kb. 14-et használtan vettem a teszveszen/vaterán. Nem tudtam volna kiadni többezer forintot barbie-ra (eredetire), így megvettem a vaterán 800-1000 Ft-okért. Újszerű állapotúak. Minek adnék 4-5 ezret értük?
2013. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
mi simán veszünk turiban ruhát, egyedül cipőt nem. Játékot is használtan szerezzük be. Hiába lenne rá pénz, teljesen felesleges pénzkidobásnak tartom, túlárazottak a boltban.
2013. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Offolok, de ha annyira érzékenyek az ismerőseid a márkás és/vagy új ruhákra meg stb, akkor mit kerestek a bolhapiacon?!
2013. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Én is van hogy inkább magándokihoz megyek, ennek van oka, akárki akármit mond. És járunk étterembe is:) Nem gyakran de azért néha elmegyünk, nem flancosba, de havi egyszer 4-5 ezer belefér azért szerencsére, és azért más a hangulata ezeknek az estéknek.

Ezek nem értem hogy jönnek a kérdésedhez. Arra már válaszoltam én vásárolok mindenhol turiban is, de néha azért jó helyeken is, és van örökölt ruhájuk is.

2013. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Annyiban tartozik ide, hogy nekünk nincs ( nagyon ) pénzünk magándokira, és ha beszélgetünk, sokszor esik szó ilyenekről, szerintük az is ciki, ha az embernek nincs fogadott dokija, és nem magánorvoshoz jár, tehát csóró... Mindegy, ez már kicsit eltér az eredeti témától.. De pl. megkérdezték már, hogy hogy akarunk tesót, ha nincs pénzem magánorvoshoz eljárni és orvost fogadni... Erre lassan ciki lesz, ha sztk alapon megy valaki kezeltetni magát. Pedig vidékiek vagyunk.
2013. máj. 31. 01:11
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a magánorvos - nem magánorvos dolog mindenki legbelsőbb magánügye. Nem feltétlenül kell menni magánorvoshoz, ha van sztk alapon olyan, akiben megbízol, szerintem... Amúgy pedig ez végképp nem az a kérdés, amiben bárki másnak joga volna állást foglalnia.

Étterem: extrém ritkán megyünk mi is. Egészen egyyszerűen azért, mert nincs rá komoly igényünk. Én szívesebben vacsorázom itthon, könnyebb a három gyerkőccel is, kettesben pedig ritka eset, hogy este házon kívül lehessünk, mert a legkisebbünk még szopis. Előfordult már, de nem csinálunk rendszert belőle. Na meg ha anyukám ráér és vállalja este a gyerekeket, sokkal jobban szeretjük, hogy lerakom őket én nyolckor, elalszanak, anyukám ott marad velük, mi meg átugrunk az uszodába (este 10-ig nyitva van, ráadásul egy utcányira tőlünk) és beülünk a jakuzziba, összebújunk, beszélgetünk. Szóval ez is totál választás kérdése.

Az meg végképp durva, hogy bárki megkérdezze, miért vállaltok második babát, ha nincs pénz magánorvosra. Mégis, mi a fene köze van hozzá????

2013. máj. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!