Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3év körüli gyereked iszik/ivot...

3év körüli gyereked iszik/ivott már bolti szörpöt, szénsavas vizet és üdítőt?

Figyelt kérdés

#3 éves #szörp.szénsavas
2013. máj. 30. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Piroska szörpöt 2 évesen, szódát is, de üdítőt nem. Ángyim már 1,5 évesen adott fantát és 7up-ot a lányának, de ez azért korai.
2013. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3,5 éves lányom ivott már szörpöt, meg rostos leveket. Üdítőt nem iszunk, szénsavas vizet nem szereti.
2013. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Kisfiam 2 éves múlt. Csak vizet iszik napközben, ebéd után 100%-os gyümilevet, este tejet. Testvérei 9 és 6 évesek, ők sem isznak szénsavas üdítőket, vagy szörpöt, csak vizet, néha gyümilevet vagy ásványvizet. Nem ivott egyik sem colát még pl.
2013. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nyáron lesz 3 éves a kislányom.

Nem ivott még üdítőt és szénsavas vizet, itthon szörpöt sem, vizet iszik. Ha megyünk valahová és ott szörp van, ha kér ihat, de itthon nem kap.

Sajnos én nagyon szeretem a kólát, néha próbálkozik, hogy kér ő is, de aztán megérti, hogy nem kap.

Először 2 évesen kapott nyaraláskor almalevet, akkor megitta, itthon már nem kellett neki, ami nem is baj.

2013. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szörpöt ivott, ÁGI szörpöt szoktam venni. de ritkán iszik,inkább vizet kér.

Szénsavas vizet, kólát nem. azaz kólát megkóstolta mikor volt itthon talán kétszer olyan fél decit az elmúlt fél évben, de kikevertem belőle a bubikat. mi nem vagyunk kólások, csapvizet iszunk.

Télen többször csináltam teát, de sokszor akkor is csak vizet kért a lányom.

2013. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mi szörpöt iszunk, lányom egy éves korától kapott, de csak nagyon felhígítva, kb 2 éves kora óta issza ugyanúgy, mint mi. Rostosat nagyon ritkán szoktunk inni, ő is ihatja, szénsavas pedig nem is kell neki. Szódát engedtük megkóstolni, de nem tetszett neki.

Piroska szörpöt iszunk, szerintem jó minőségű. Olcsó, édesítőszeres szörpöt én sem iszok, neki sem engedném.

2013. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Általában én is víz és gyümölcslé párti vagyok. De előfordult már hogy ittak egy pohár üdítőt, szörpre nem emlékszem. Nem mindennapos, de nagy néha kapnak. Én is hajlandó vagyok elcsábulni és megiszom azt a pohár kólát, vagy éppen bemegyek mekibe, vagy eszek egy jégkrémet, sütit:) A gyerekeknek is engedem. Mértékkel persze.
2013. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó minőségű szörpöt nagyon hígítva szoktunk inni. "Gagyi" üdítőket messze elkerüljük, nekem mondjuk a coca cola örök kísértés, de a 2,5 évesem szerint undorító. Az apja a csapvízre esküszik, én jobban szeretem az ásványvizeket, főleg bubival, de a halvány szörp a kedvenc, gyereknél is. Arra figyelek, hogy édesítő nélküli legyen
2013. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Fiam 2 de tuti nem fog ilyenek inni, mert mi sem iszunk ilyet soha. Max cukormentes üdítőt.
2013. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Itthon szörpöt nem ,csak az ovodába kapnak időnként. Vasárnaponként nagymama küld egy literes szénsavmentes üditőt , abbol kb.2 decit kap, ritán egy deci cola-t(pl.születésnap, ünnep), szénsavas üditőt csak ha valahol kap, itthon csak sima vizet iszik.
2013. máj. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!