Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébredhet éjszaka két...

Miért ébredhet éjszaka két óránként a kislányom?

Figyelt kérdés
Most 6,5 hónapos.4,5 hónapos koráig este 9- reggel 6-7 óráig aludt, az utóbbi időben már 2 óránként ébred és ilyenkor csak szoptatással alszik vissza. Anyatejes és két hete kap délelőtt barackot. Éhes lenne? Adjak neki vacsorára valami táplálóbbat? Tápszert nem szeretnék neki adni mert tejem az van bőven, sokszor még most is fejnem kell. Várom a tapasztalatokat!
2010. aug. 8. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a fogzás zavarja meg álmában és a cicin megnyugszik és visszaalszik. Nem lehet?
2010. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam egy fogacska most bújik, nagyon nem szeretném elválasztani még.Köszi a választ!


Várom még a többiek tapasztalatait is.

2010. aug. 8. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem jól alszik, adj neki egy germicid C kúpot, ha akkor is felébred, akkor éhes, de tuti hogy a foga miatt van.
2010. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járunk, mi babánk is 6,5 hós. Annyira elfáradtam már, volt, hogy éjszaka 12-szer kellett felkelnem hozzá, és 2 óránként csak szopi után aludt vissza.

Megpróbáltam fürdés után a Sinlac-ot, lefekvés előtt meg megszoptattam( 6-kor fürdik, utána kb. 60-70 milli Sinlac, fél 8-8 között meg szopi) és úgy raktam le. Mostanában így csak egyszer szokott ébredni 4 körül.

Én is nagyon ellene voltam, de egyszerűen már nem bírtam az állandó éjszakázást. Az már megváltás volt, ha "csak 3 óránként kelt felt. Általában inkább másfél óránként, több, mint egy hónapja. Az neki sem jó, ha az én egészségem+hangulatom rovására megy, hogy másfél óránként felébredek.

Ennyi Sinlac remélem nem árt meg neki, néha elhagyom és kipróbálom annélkül, hátha...

2010. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a foga miatt lehet. Nálunk is akkoriban kezdődött, addig szépen aludt az éjjel. Én viburcol kúpot adtam neki, eleinte használt, de később már a kúp mellett is felébredt. Gondolom már erősebb lehetett a fájdalom.
2010. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is arra gondoltam, h adok neki vagy sinlacot, vagy rizspépet vacsira hátha akkor jobban aludna.

2010. aug. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!