Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tegnap kislanyom beverte a...

Tegnap kislanyom beverte a fejet ma rohangal es nem tudom pihentetni. Baj lehet tole?

Figyelt kérdés
Trgnap betonon elesett es csunyan beverte a homlokat.Rogton bevittem a surgosegire de nem rongeneztek meg mert nem ajult el es nem is hanyt.2 orat figyeltek es mivel jokedvuen jatszott elengedtek minket de 48 orat figyelnem kell.Ugy tudom,hogy nem szabad engedi futkarozni de o egesz nap csak rohan!!!!

2013. jún. 1. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy rohangál,mert így legalább láthatod,hogy nincs semmi baja!
2013. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát azért ez nem így működik, ahogy az első írja.


Válaszoltam az első kérdésedre is, az én kislányomnak lett agyrázkódása. Tavaly is elesett, vittük az ügyeletre és bár akkor semmi baja nem lett, mégis 2x kellett mennünk kontrollra és a drnő azt mondta, hogy fejsérülés után 2 hét!! pihi, nincs játszótér, torna, rohangálás.

Próbáld lefoglalni valamivel, pl.gyurma, építés. Minél kevesebbet futkosson, bár tudom, hogy milyen nehéz :-(. Kitartást!

2013. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én erre azt mondom ha minden fejsérülés után úgy csináltam volna ahogy í második válaszoló írta, akkor az esést kisgyerekkort pihenéssel , megfigyeléssel és ellenőrzésekre járással töltenénk. Az én fiam sztem fejnehéz, de állandóan a feje esik le a földre először,kutya baja..már fel sem tűnik neki :)
2013. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

másrészt egy agyrázkódással nem rohangálna egész nap jókedvűen. Volt már agyrázkódásod? Nekem igen, azt hittem széthasad a fejem napokig. Egy gyerek nem figyel fel a fájdalomra,mint mi, de egy agyrázkódással nem rohangálna.

Nincs semmi baja a kislányodnak ez tuti. Ilyenkor ha beviszed minden esetben bennt tartanak, a felelősség miatt. Úgyis mondták volna ha valami gyanús lenne.

2013. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Ezt nem én mondom, hanem orvos. Azért a kérdező lánya valószínű erősen beüthette a fejét, ha ügyeletre vitte. Az én lányom is ütötte be úgy a fejét, - nem is egyszer - hogy nem látszott semmi, nem is volt olyan komoly, hogy orvoshoz vigyük. Gondolom a Te gyereked nem állandóan, kar letevése nélkül fejelget a betonba.

Nem azt írtam, hogy kötözze le a lányát az ágyra, hanem próbáljon meg mindent, hogy minél kevesebbet futkározzon, pláne úgy, hogy még csak rtg-t sem csináltak.

2013. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a kislanyom nem egy nyugton ulo tipus minden kb ket percig erdekli. Meg a szofan ulve mesenezes kozben is tornazik!! Agyrazkodsa tuti nincsen mert eszik iszik nem hanyt en inkabb az agyodematol rettegek :( komolyan betegre aggodom magam:( enni sem aludni sem tudok csak figyelem a gyereket pedig le kene nyugodnom mert babat varok es ez neki is art hogy ekkora stresszben vagyok.
2013. jún. 1. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a lábát beüti trombózisa lehet, ha köhög tüdőgyulladása stb. Ugyanmár! Nyugi! :)
2013. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!