Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 hónapos kisfiam bukós...

4 hónapos kisfiam bukós tápszert kap 1 hete mégis folyamatosan jön vissza neki általában túrós állagú mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Most meg van fázva picit köhög szívom az orrát de nem lázas valószínű fogzás miatt.
2013. jún. 1. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű a köhögés miatt bukik vissza neki mert az irritálja!Illetve ha taknyos is akkor a garatra hátracsorgó váladék is meghányattathatja!
2013. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, nutritonnal sűrítettem a tápszert, ill. ilyenkor már pici főtt krumplit adtam neki a tápszer előtt az is elég jól lekötötte. Tudom hogy korainak tűnik, de nekünk segített...
2013. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért túrós,mert sűrűbb! Nekem nutritonnal kellett előetetni,de sajnos nem csökkent a bukások száma,csak túrós lett.
2013. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!