Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is elérzékenyült mikor 1...

Más is elérzékenyült mikor 1 éves lett a babája? Ma 1 éves a kislányom és folyamatosan az jár a fejemben h milyen volt a szülés stb. Nagyon jó érzés és mégis szomorú h lezárult 1 korszak. Más is járt így vagy csak én vagyok ilyen gyagyás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A fiam hétfőn lesz egy éves, de már most tudom, hogy el fogok érzékenyülni:) Szerintem ez normális, hiszen egy ficergő, apró kis csomagocskából lett egy szaladgáló, kiabáló, mosolygyáram:)

Boldog Születésnapot a kicsinek!

2010. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszönöm/köszönjük.:)Nagyon furi hogy ilyen nagy már.Örülök neki.Csak olyan gyorsan eltelt ez az év.Mire észbe kaptam 1 éves lett.

Én is gratulálok nektek!!!

2010. júl. 13. 14:56
 3/16 anonim ***** válasza:

hűűű tuti ilyen leszek én is 3 hét múlva!!:)))

Olyan furcsa! Gyorsan elrepült ez az 1 év, és most már tényleg egy kisember van veled, nem lehet nem imádni és olyan félő hogy gyorsan el fog szaladni a gyerekkora és azt veszed észre, hogy már egyetemre jár...

2010. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát igen...De már sosem lesz olyan pici és ez kicsit rossz de másrészről pedig én érzem magam a legbüszkébb anyukának a világon mert van 1 gyönyörű nagy lányom:)Vegyes érzés de olyan jó.Csak úgy rám jön a sírás néha ha ránézek:)Mert milyen nagy és nem lesz többé pici ugyanakkor milyen gyönyörű és nagy és milyen büszke vagyok.Bocs ha összevissza írok csak most is folyik a könnyem:)
2010. júl. 13. 15:01
 5/16 anonim ***** válasza:
először is boldog szülinapot!nekem még csak 7 és fél hónapos a kisfiam és ebéd után lent játszott a szőnyegen,tök jól elvolt,én meg csak néztem és pityeregtem,hogy most született és már ilyen kis ügyes bogyóka.én tuti ki fogom bőgni a púpomat is,mikor szülinapja lesz.
2010. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. júl. 13. 15:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot! :)

2 tortát kapott Ő is?:) 1et amit szétmancsolhat és szigorúan csokis, a másik amiből eszünk?:)

2010. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nagyon érdekes volt,mert őt igazából csak az érdekelte,hogy mindenki foghassa végre a kezét,és sétálhasson,örült a mamáknak,és hogy körülötte volt mindenki,én meg sírtam helyette is,de én nem a szülésre gondoltam,hanem hogy milyen nagy már megint megy az idő,és hányszor,de hányszor fogok még én sírni helyette is.


Nagyon boldog szülinapot nektek.

2010. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönjük.:D Csak 1 tortánk volt....De abból jócskán evett:)
2010. júl. 13. 15:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyagyás:) Én is így voltam vele, szinte rosszul esett, hogy már nem babám van, hanem kisgyerekem. Imádom, ahogy nyílik az értelme, kezd beszélni, napról-napra okosabb. De egyre jobban úgy érzem, hogy mégegyszer átélném a szülés boldog pillanatát, és a babázós korszak is nagyon hiányzik néha. De még nem jöhet a tesó:)
2010. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!