Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves lányod játszik...

Hány éves lányod játszik Mondter High babával és hány évesen kapta? Az én 5 évesem a szülinapjára Monster High babáért rimánkodik.

Figyelt kérdés

A mesét nem ismerjük, az oviba hordják be a lányok és nagyon megtetszett az enyémnek is. Megnézegettem ma őket a Müllerben, hát vannak köztük elég rémesek, de van amelyiknek egész helyes pofija van, normálisabb, mint némelyik barbie-nak (hát láttam néhányat komolyan mint egy transzveszita)... Barbie-ja van jópár, de ebben szerintem az tetszik neki elsősorban ,hogy mindene mozog, meg hogy nem a megszokott szőke egyen külsejű hanem változatos.

Fogalma sincs a vámpírokról meg hasonlókról, gondolom ugyanúgy öltöztetést stb szerepjátékot játszana vele.


Már karácsonykor mondogatta, hogy mennyire tetszik neki, akkor elhessegettem, hogy ijesztő játékot nem hoznak az angyalok, de mostmár nap-mint nap látom rajta a sóvárgást, teljesen elbizonytalanodtam :S


2013. jún. 2. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémeknek van több is. Külföldön látták meg először, tehát nem csoportnyomásra mennek a többi után, nekik azonnal megtetszett. Nekem nem igazán, de már beletörődtem. Eleinte nagyon figyeltem, hogy mit játszanak, de teljesen ártatlan történeteket, ahogy a babák iskolába mennek, szerelmesek, összevesznek. Semmi agresszivitás. Aztán úgy voltam vele, hogy nem nekem kell vele játszanom, nem nekem kell, hogy tetsszen.

Ha belegondolsz, az aktuális új játékőrület mind valami lélekromboló szörnyűségnek van kikiáltva, pl. Barbie baba, mi azon nőttünk fel, és nem lettünk anorexiás k.rvák. Abból is van jobb és rosszabb, némelyik úgy néz ki, mintha egy útszéli 2000 Ftos örömlányról mintázták volna...

2013. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam jópár részt a meséből. Bulis, egyáltalán nem rémisztő. Gyakorlatilag a toleranciáról szól, mert a szörnyek és a normális diákok világa átjárható, persze rivalizálnak és néha harcolnak egymással, de a végén mindig összefognak.

A babák szerintem jól néznek ki és a mai gyerekeknek abszolút bejönnek.


Nekem amúgy fiam van. Náluk most a nyálkás marslakók a menők. Vettem is neki egy tégelynyi nyálkát 1000 forintért, amiben úszkál egy zöld ufó...

Másnap amikor mentem érte az oviba, az óvónő kezében láttam éppen a halom nyálkát...érdeklődve forgatta, gyurmázta...neki is tetszett.

Hát ez a 21 század :)

2013. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 évesen kapta. Ő is könyörgött érte, de csak azért kellett neki, mert egy idősebb barátnőjének is van, ezért neki is kellett. Akkor még nem nagyon játszott vele. Most egy év elteltével már többször előveszi, barbie-jai is vannak, azokkal együtt játszik vele szerepjátékot.

5 évesnek már simán vehetsz, főleg ha ennyire vágyik rá, egyébként a rajzfilm sem rémes.

2013. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem barbiem volt,szerettem vele játszani,majd szerettem volna olyan szép lenni mint a babrbie baba :) 5 éves kislányom is szeretett volna,szeretne,de nem gondolom,hogy jó példát mutat,aztán majd csodálkozik a szülő,hogy 13 éves lánya feketére festi a száját,és 16 évesen tetováltat.
2013. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!