Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a bölcsődei gondozónő...

Ha a bölcsődei gondozónő számonkérne és cinikus hangnemet ütne meg veled akkor amikor a szabadnapodon amikor a gyermekedet elvitted bölcsibe aznap később egy bevásárlóközpontban találkoznátok?

Figyelt kérdés
A számonkérés miértje,hogy miért vitted a gyereket reggel bölcsibe,ha most éppen ráérnél a gyerekkel is lenni .
2013. jún. 4. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy addig örüljön amíg viszik az anyák a gyermeküket mert csak addig van munkája...
2013. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly?
2013. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
mennék a bölcsödevezetőhöz.
2013. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is 2 napot dolgozom,2 napot nem,de fel sem merülne bennem,hogy amikor itthon vagyok,akkor ne vigyem bölcsibe,mert a gyereknek állandóságra van szüksége.

Én sem hagynám szó nélkül...

Más lenne,ha nem dolgoznál,és csatangolnál egész nap,amíg a gyerek a bölcsiben van!

2013. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Nem foglalkoznek vele.


Amugy egy kozeli hozzatartozom bolcsodei gondozono. A csoportban 18 gyerek van, 17nel nem dolgozik az anya, 15nel gyesen van, 5nel van kisteso. A dolgozo szulo 1/2 8ra viszi a gyereket es 4kor hazaviszi. A tobbi reggel hetkor ott van es ot elott par perccel viszik haza a gyerekeket... hat nem csodalom, hogy rossz velemennyel vannak a gondozonok a szulokrol.....

2013. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye, jó hogy nem vagy neki köteles beszámolni mit mikor miért csinálsz. Megmondanám finoman, hogy semmi köze hozzá, mikor hol vagyok.
2013. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiköze hozzá hogy te mit csinálsz! Ennyi!
2013. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


a gondozónő honnan tudja vajon, hogy abban a bevásárolóközpontban épp milyen ügyet intéztél? Lehettél postán, elmünél, egyéb ügyfélszolgálaton, ultrahangon vagy végezhetted a havi bevásárlást és esetleg magadnak is nyugodtan vehettél valami ruhát, ami nem mindig könnyű egy kicsivel.

Ha van munkád, aminek olyan a beosztása, hogy vannak szabadnapjaid, azt úgy osztod be, ahogy szeretnéd. A bölcsődének és a gondozónőnek ehhez valóban semmi köze.


A gondozónő a munkahelyén, a bölcsődén kívül már NEM dolgozhat- számon kérni pedig éppen ezért különösen nincs joga.

A bevásárlóközpontban ő pont olyan vásárlói szerepben volt, mint te. Kicsit összekeverte a szerepeket, amit én valószínűleg visszajeleznék neki azzal, hogy sem a mondandója tartalmával, sem a stílusával nem értek egyet.

Nem vagy rossz anya azért, mert a kicsi bölcsődébe megy addig, amíg elintézel valamit, de ezt te úgyis tudod, magadban ezt úgyis a helyén kezeled. Ez szimpla irígység.

Szép napot:

2013. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam már a bevásárlóközpontban az egyik gondozónővel,nagyon csúnyán nézett miért vagyok ott,a gyerek meg a bölcsiben,nos heti 5nap gyakorlat 2 nap szünet volt,mindig máskor volt szabadnapom,én akkor elintéztem a dolgom amit ugye gyerek mellett nem lehet és pihentem,gyakorlat után nem volt 2 hónapig munkám csak tanultam a vizsgákra,zhkra kb 1 hónapja van újra munkám,,de nem kérheti számon mikor viszem a gyereket tanuljon Ő egy eleven 2 éves mellett,sokszor nem vittem direkt,hogy itthon is legyen velem.
2013. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ja és amikor csak tanultam 8körül mentünk,3kor már elhoztam,ugye mikor felkelt és uzsonnázott,szóval eszemben sem volt hajnalba bedugni és este elhozni
2013. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!