Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog ha számonkért...

Normális dolog ha számonkért a bölcsődei gondozónő azért, mert a gyermekemet elvittem bölcsibe én pedig a szabadnapomon el merészeltem menni egy bevásárlóközpontba vásárolni?

Figyelt kérdés
8 órában dolgozom egyébként .
2012. nov. 26. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem normális. Semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz, merre jársz! Nem vagy köteles beszámolni neki, akkor sem, ha rákérdez!
2012. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Semmi köze nincs hozzá, hogy mikor, mit csinálsz, főleg, ha amúgy dolgozol, de, ha nem dolgoznál akkor sem. Akkor elvileg úgysem járhatna bölcsibe.
2012. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nincs semmi köze hozzá.

Én 3 hétig voltam itthon szabin + lecsúsztattam a többlet időmet, mert nem fizetik ki. Bent hagyni meg nem fogom, ha már van ilyen lehetőség nálunk.


Én mindennap a bölcsi mellett megyek el. A 3 hét szabi alatt is ez volt. Igaz, ebből 1 hétig a lányom itthon volt velem, mert szünet volt a bölcsibe. Viszont a maradék 2 hétben nem érdekelt senki véleménye. A lányom imád a bölcsibe lenne. Ha nem mehet, akkor már megvan zakkanva.


Egyébként meg éjjel-nappal dolgozom. A maradék időmben is otthon "dolgozom". Főzök, mosok, takarítok, gyerekkel játszom/nevelem, a férjemet "kiszolgálom"... Szóval kpják be a bölcsődei dolgozók! Nekem is lehet magánéletem, én is kipihenhetem magam X ideig.

2012. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
2-es vagyok. Amúgy azért kért számon gondolom, mert neki az a jobb, ha minél kevesebb gyerek van benn.
2012. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális, hogy számonkér. Semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz a szabadnapodon. Különben is mit képzel munka mellett mikor mennél vásárolni, ha nem a szabadnapodon. Jó lenne, ha legközelebb belenézne a tükörbe és megkérdezné magától, hogy ő mikor intézi a vásárlásait.
2012. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmi köze hozzá. Ezt neki is elmondanám. Azt csinálok, amit akarok, ő meg végezze a saját munkáját. Ezért fizetik és nem azért, hogy ellenőrizze, ki-mit csinál a szabadidejében.
2012. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Na kíváncsi lennék engem hányszor kérne számon. Én ugyanis 24 órát dolgozom, utána 3 napom szabad. Akkor a 3 szabadnapban ne vigyem a gyereket, mert itthon vagyok?????


Ugyan már, én attól függően, hogy milyen stílusban adta elő a gondozónő, tuti visszakérdeztem volna, hogy miért talán magammal kellett volna vinnem?


Hihetetlen??!! Nem lehet hagyni az ilyeneket, nonszensz, hogy a bölcsik meg az ovik miket meg nem engednek maguknak mostanában.

2012. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális dolog, kivéve, ha ő az anyukád vagy helyetted kellett ez idő alatt dolgoznia a munkahelyeden. :) Hihetetlen, hogy mik vannak! Elképesztő...
2012. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudta, hogy te hol voltál? És hogyan kért számon? Nem értem az ilyen kérdéseket, miért nem az érintett személytől kérdezted meg?
2012. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Én dolgozom hétvégén is, akkor a nagyszülőkkel van a gyerek. Utána azt a 2 napot megkapom hétközben és ami elmaradt hétvégén, azt akkor pótolom be (mosás, főzés, takarítás és igen: Csavargás ezerrel bevásárlóközpontokban!)

A multkor véletlenül elkotyogtam, hogy hétfőn, kedden szabad leszek és megkérdezték a bölcsiben, hogy akkor lemondják a kaját? Mondtam, hogy nem kell, ha véletlenül beteg lesz a hétvégén akkor úgysem hozom, de azt se bánom, ha elúszik a hétfői kajapénz, mert nincs lemondva. De ha nem lesz semmi baja miért ne hoznám?

2012. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!