Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyi idősen...

Szerintetek mennyi idősen tudnak ilyet a gyerekek?

Figyelt kérdés

Az unokaöcsémről van szó, hívjuk Zolikának, a testvére Petike. Peti megkérdezi egyik reggel az anyjától, hogy süt-e neki palacsintát. Az anyja azt mondja, hogy nem tud, mert nincs otthon tojás. Aznap ESTE jártam náluk, és vittem nekik tojást. (Közben a gyerekek és az anya között nem volt szó tojásról vagy palacsintáról.) Másnap délelőtt Petike megint kérdezi, hogy csinál-e neki az anyja palacsintát. Erre Zolika bevágja: Anya! Tegnap este Keri hozott nekünk tojást, akkor már tudsz csinálni palacsintát!!!

Szerintem ez nagyon okos ettől a kisfiútól, de nem akarom megmondani, hogy hány éves. Szerintetek mennyi idősen tud ilyen összefüggéseket felismerni és emlékezni így egy kisfiú?


2013. jún. 6. 08:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Zolika és Petike anyukája enyhén túloz,egy ekkora gyerek még nem rakja ennyire össze,és összetett mondatokban biztosan nem beszél.Vagy elírtad a korát?
2013. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h igy beszél főleg h még nincs 1 éves..Kb 3 évesen beszél igy a lányom..
2013. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Ez kizárt!!!!

De ha megcáfolod egy videóval,akkor még lehet elhiszem!

2013. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy nem már ő állította össze a palacsintatésztát és sütötte ki...
2013. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de nem ám csak úgy lapáttal megfordítva, feldobva pörgött még hármat is.
2013. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én lánykám mindent qvagyorsan csinált, beszélni is jóval előbb beszélt mondatokban, összetetteket is gyártott, na de 10,5hónaposan? ez nekem is rettentő korai, pedig egyik csemete se volt hajlandó elolvasni a kinek mit mikor kell tudnia fejezeteket.
2013. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

akkor ez a gyereket a fókusz című csodaműsorban kellene mutogatni.az én fiam extra hamar kezdett beszélni,de egy ilyen mondatot olyan 20-22 hónapos kora körül rakott össze

kizárt dolog,hogy egy 10,5 hónapos így beszéljen

2013. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Keri, a tesod/sogornod hazudik. Pont.
2013. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
1 éves múlt a fiam,és 2,3 szavas mondatokat alkotott,és akkor mindenki nagyon meglepődött.de nagyon egyszerű,könnyű szavak voltak ezek és csak pár mondat ment igy.10 hónaposan kizárt hogy igy beszéljen.
2013. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előző válaszolókhoz, én is szeretnék videót látni, ugyanis 10,5 hónapost még mondatokban beszélni sem hallottam, nemhogy egy ennyire összetett mondatot helyes ragozással... :D

légyszi tegyél fel videót, nagyon érdekelne :)


enyém 3,5 éves, így beszél, már egy ideje, na de nem évek óta :DDD

2013. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!