Kicsit kiakadtam?

Figyelt kérdés
Ma azt láttam, hogy egy helybéli roma a másfél éves gyerekével úgy itatta az energiaitalt, mint én a vizet a gyerekemmel. Eldobom az agyam...
2013. jún. 6. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Direkt csinálta, majd így lesz ebből emelt családi....
2013. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
:(
2013. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén engem már baromira nem érdekel ki mit csinál.
2013. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet mit mondani. 1-nek talán igaza van egyébként! De ha cigányokról hallok, olvasok akkor engem már a hideg ráz, elegem van belőlük és mindenből ami velük kapcsolatos.
2013. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már meg sem lepődök. Anyósomnál a játszótér tele van velük, cumisüvegből isszák a colát....
2013. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt a rohadt...hát azért komolyan ez őrület már...
2013. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még mindig jobb,mint az én egyik kedves rokon anyuka már 1,5 évesen alkoholmentes sörrel kínálgatta a kisfiát,.mert az tetszett neki..no komment
2013. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Az én orvosom minden nap megitatott a gyerekével egy deci alkoholmentes sört! Nekem is javasolta mert egészséges!
2013. jún. 7. 11:49
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
7: Azért az alkoholmentes sör és az energiaital két különböző dolog. Míg az előbbi nem rosszabb egy pohár Fantánál vagy Coca Colánál, az energiaital jól szétcs.szi a szervezetét.
2013. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!