Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislány. Hogy került...

4 éves kislány. Hogy került anya pocakjába a kistesó? Válaszok?

Figyelt kérdés
:)

2013. jún. 8. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Amikor két felnőtt (apa-anya) nagyon szereti egymást, és kisbabát szeretnének, akkor "megszeretgetik", "simogatják" egymást, és anya pocijában elkezd növekedni a kistesó.
2013. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy mondtam a lányomnak, hogy apa és anya nagyon szeretik egymást, ilyenkor apa belevarázsol egy magot anya pocijába.

Ölelgetést, simogatást "nem szabad" mondani, mert ezzel tévúton járna. Mindig őszintén, a szintjének megfelelően kell elmesélni a dolgot.

Vannak róla szuper cikkek egyébként a neten is


[link]

[link]

[link]

2013. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Lemaradt egy rész. Szóval apa és anya összebújnak, levetkőznek, szeretgetik egymást, apa egy varázspálcával (:) :) belevarázsol anya pocijába egy magot, ami találkozik egy másik maggal. És ebből lesz a baba.
2013. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kerria ***** válasza:
100%

Elnézést, de engem itt most nagyon összezavartatok...felnőtt létemre!


1. válaszoló leírja a szeretgetés dolgot, (nekem egyébként tetszik) hogy náluk így lett mondva, erre le lesz pontozva...


2. válaszoló írja azért nem jó, mert "ezzel tévúton járna"... a varázslás nem tévút? a szeretgetés legalább valóságközelibb szerintem.


Természetesen mind a kettőtöknek zöld pacsit adtam, mert a kérdező a válaszokat, megközelítéseket kért, és erre mind a kettő szuper.


Részemről a szeretgetés verziónál maradok, és annál, hogy apa-anya, mert így tudja, attól ha a szomszéd Petike ad neki egy puszit, attól nem lesz baba a pocakjában...


Jó-és rossz megoldás itt még nem létezik, csupán az, hogy ne érezze a gyerek, hogy ez tabu téma, mert később nehezebben fog tudni erről beszélgetni, kérdezni.

2013. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jók azok a cikkek, amiket a 2. Válaszoló linkelt. :)
2013. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott van neki egy finom jó kis lakás, amiben a nagyon pici babáknak, akik még meg sem születtek nagyon jó.( Minden kislánynak van ilyenje, hogy majd felnőtt korában neki is születhessen kisbabája.)

Az apuka és az anyuka együtt határozzák el, hogy szeretnének kisbabát és ha nagyon szeretik egymást, akkor lesz is. (apamag, anyamag, találkozás ahogy eddig írták olyasmiket mondtam, és a technika nélunk már nem is kellett, mert a jó kis hely lekötötte a fantáziájukat, és arról kérdezgettek tovább, meg a kijövetelről)

2013. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!