Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tenétek ha a 11 éves...

Mit tenétek ha a 11 éves gyareketek legjebb barátja egy 30 éves férfi lenne?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a 30 éves férfi. Jellemezhetnéd, milyen viszonyban vannak, milyen ember ez a férfi.
2013. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pontosan én sem tudom,az unoka húgomról van szó.Apasas az orvosuk,a gyerwk inkább vele beszél mint a szülőkkel.
2013. jún. 8. 21:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyen esetben minek kellene egyáltalán valamit tenni? Inkább örülnél, hogy a gyerek meg tudja a gondjait valakivel beszéleni.
2013. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hat en nem örülnék,ki tudja milyen beteg emberek vannak.
2013. jún. 8. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:

De hisz azt írod, hogy az orvosuk..

Akkor csak nem..persze résen kell lenni..

de kinek az orvosa? A gyereké? Vagy a felnőtteké? Hogy keveredtek kapcsolatba??

2013. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem lenne. Attól hogy orvos még lehet pedofil.
2013. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ritkán làtom őket csak ma volt egy családi találka és ott mesélte az anyukàja.Amúgy a gyerek orvosa.Szôba jött hogy a gyerekek mennyire délnek az orvostol és akkor mondta,hogy Flôrika mineen nap a korházban ló.Csak nekem ez olyan fura.Mondjuk én nem birom elviselni az idősebb férdiakat.... Lehet csak nekem ilywn fura.bocsi az írás hibàkért csak telorol vagyok
2013. jún. 9. 00:31
 8/16 A kérdező kommentje:
*lòg
2013. jún. 9. 00:32
 9/16 anonim ***** válasza:
a kórházban lóg??? 11 évesen..na ez már nekem is kicsit bizarr..a doki ilyet sztem nem is engedhet meg magának..még ha nem is történik semmi, ez nem oké.
2013. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


nekem rögtön az jutott eszembe, hogy a szülei hol vannak, amikor a gyerek a kórháézban van? Hogy jut el oda? Mikor van ez? (este? délután iskola után? hétvégén?)

A szülők szerintem vehetnék ezt komolyan- jó lenne, ha a gyerek a szüleivel beszélgetne- mondjuk ehhez ott is kellene lenni vele.

Valószínűleg (nagyobb eséllyel) ártatlan dologról van szó és a kiskamasz keres valakit, akivel beszélni tud. Eközben viszont az orvost lehet, hogy zavarja a munkájában és tényleg nem biztos, hogy nem inkább a játék, sport, olvasás vagy bármi más nem lenne szerencsésebb, mint egy "kórházban lóg"-ni. Ezt nem is értem- miért engedik el a szülők oda egyáltalán?

Szép napot:

2013. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!