Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babás vagyok, és tanácsta...

Első babás vagyok, és tanácstalan:-). Olyan babakádat válasszak amibe bele van építve a "babatartó" rész, vagy inkább olyat amiben külön bele kell rakni?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok. Mert eszembe jutott, hogy tök jó az a babkád amibe csak beleteszi az ember, és nem is kell tartani az újszülöttet, de gondolom hamar kinövi, és ha már ül, akkor nem zavarja? Mert ha kivehetős mellett döntök, akkor ugye az nem lesz útban.
2011. márc. 1. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hamar megtanuljátok hogy kell tartani én nem vennék.

Ülni félévesen fog...


inkább arra figyeljetek hogy ne vegyetek túl kicsi kádat. se túl keskenyet se túl rövidet. szeretnek nyújtozkodni benne.

2011. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szia, nekünk van mindkettő, de a kivehetős jött be. kb. 6-7 hónapos korig használtuk a fiamnál, a lányomnál is kb. így lesz, utána van kör alakú biztonsági ültetőnk, abban már rendesen ül.
2011. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekünk hagyomásos van, és szerintem az jobb. Abba lehet kapni az első időkre egy szivacs betétet, amire lehet rakni a babát, hogy könnyebben tudjad fürdetni.

Meg a hátát is könnyebb mosni így. A Lányom már elég korán csak hason szerett fürdeni, nézegette a vizet. Na az ülősbe ez nehéz lett volna.

2011. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hamar kinövi,de jobb a beépített(nekem szimpibb,valahogy biztonságosabbnak éreztem).Aztán ha már ül,mehet a nagykádba,és jöhet a fürdetőkarika :) Legalábbis nálunk ez volt a sorrend. Minden jót,sok boldogságot a babádhoz!
2011. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt babatartó, mert újszülöttként még olyan pici, jobb ha kézben tartja biztosan az ember. Később kaptunk egy babatartót (műanyagot), de azt nem tudjuk használni, mert tök kemény, és a kislányunk fickándozik, beveri mindenét.

Úgyhogy nekünk a sima, üres kád jött be. :)

2011. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
INkább vegyél bele szivacsot, az felveszi a baba alakját és nem kell tartanod. Bababoltban keresd, mert nem sima téglalap alakú szivacsra kell gondolni.
2011. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én nem vennék, és nem is vettem olyat amibe benne van, mert pl a mi fiunk születése után csak hason volt hajlandó fürdeni, a hátán ordított :S és az akkor nem megoldható ha már eleve benne van. de nem is kell sztem olyan tartó bele.
2011. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia


En tapasztalatbol mondom, hogy nagyon jol jon a biztonsagi babatarto resz :D

En azt valasztanam amibe Ti teszitek be, mert ha mar kinotte, csak kiveszitek es ugyan azt a kadat tudja tovabbra is hasznalni:)

2011. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:-DDD huh de gyorsan válaszoltatok köszi!!!!
2011. márc. 1. 11:49
 10/14 anonim ***** válasza:
mi sima műanyag kádban fürdetjük, nem nehéz tartani a babát. nálunk ez bevált. biztos, hogy hamar kinövi az újszülött-tartósat.
2011. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!