Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülésnél a vajúdás...

Ha az első szülésnél a vajúdás első óráiban már "szétmentek" a csípőcsontjaim, a következő babánál már az a a rész nem fog fájni?

Figyelt kérdés
Nem tudom értelmesebben feltenni a kérdésem...a 16 órás vajúdás alatt állítólag a felénél még méhtevékenység nem volt, csak a "csontjaim" fájtak. Igaz lehet, és valóban akkor azok mozdultak el, az fájt és most nem fog mert már "szétment"...??? Októberre várom a második kis drágámat.
2009. júl. 17. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

VALAMILYEN SZINTEN VISSZARENDEZŐDNEK A CSONTOK SZÜLÉS UTÁN PÁR HÓNAPPAL, ESETLEG FÉL ÉVVEL, DE NEM LESZ OLYAN MINT RÉGEN. a MÁSODIK TERHESSÉG ALATT NEKEM MÁR AZ ELEJÉN FÁJTAK A MEDENCE KÖRNYÉKI CSONTOK, IZÜLETEK, SZERINTEM KEZDETT TÁGULNI A MEDENCE. AZT MONDJÁK, A MÁSODIK TERHESSÉGNÉL HAMARABB VISSZAALAKUL, MERT MÉG EMLÉKSZIK A TESTED. FŐLEG, HA NEM SOK IDŐ TELT EL AZ ELSŐ ÓTA.

BOCS A NAGYBETŰÉRT.

2009. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De, a csontok kb. 1,5 év után teljesen visszarendeződnek. Maga a tágulás tényleg gyorsabb lesz, mert emlékszik a szervezet, tudja a dolgát, de ismét előlről kell kezdenie a testednek, hacsak nem szülsz másfél éven belül.
2009. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüléskor nem fájtak a csontjaim, viszont a terhesség első 3 hónapjában majd megőrültem. Most vagyok másodszor terhes, de semmi ilyen tünetem nincs, igaz 2 éven belül. A férjem állítja, hogy szélesebb a csípőm, pedig felesleg nem maradt rajtam. Szerintem én úgy maradtam.
2009. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
senkinek sem lessz, olyan alakja mint szülés elött, nekem például, régen nagyon jól áltak a csípőcuccok, szülés után visszont nem tudtam úgy lefogyni, hogy ne álna ki kétoldalt a csípőcsontom, minnél soványabb voltam annál csunyább volt, most a harmadik babánál, azt mondják , hogy szülés után , ha lekötöm, akkor könnyebben visszaállnak, megpróbálom, hátha picit beljebb fordul, nem szeretném hogy így maradjon utána is. boldog babavárást! 26 hetes km
2009. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!