Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél év körüli gyermeked...

Másfél év körüli gyermeked kb. mennyit tud gyalogolni anélkül hogy felvetetné magát?

Figyelt kérdés
Még inkább babakocsival indultok el?

2013. jún. 13. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsit bonyolult a dolog, mert mindentől messze lakunk egy hegyen, innen a falu 30 per legalább az én tempómban. Szóval kocsival megyünk le, a kocsiban mindig van babakocsi. Attól függően veszem elő, hogy onnan hová megyünk. Ha csak a környéken, a játszótérre,kb. 15 perc akkor séta, de több, akkor viszem a kocsit is. A fiam úgy bír hosszabb távot, ha közben pihen, vagyis cipelem. Azt meg én nem bírom, így marad a kocsi. De láthatóan javul hétről-hétre.:)
2013. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első gyerekemmel ilyentájban már el tudtam indulni babakocsi nélkül. Vagyis a babakocsi mindig nálunk volt, mert abba pakoltam a bevásárlást (terhes voltam, hogy ne kelljen cipekednem). Másfél évesen simán eljött a kb 700 méterre lévő üzletbe, jött mellettem, nem futott el, nem szöszmötölt.

A második gyerekem 1,5 évesen már a házunk kapujában vetette volna fel magát, úgyhogy ő ekkor még inkább ült a babakocsiban. Jóval elmúlt már 2, mire hajlandó volt gyalogolni. Megállt és nem jött tovább, arra várt, hogy vigyem. Inkább a babakocsit választottam, cipelni nem tudtam, és tényleg nem volt hajlandó jönni.

2013. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én lányom semmennyit se gyalogolt ennyi idősen..:-)) Max. a ház előtt szöszmötölt...ide tipegett, oda tipegett
2013. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a fiam alapvetően bírja a sok mászkálást, inkább én nem a tötymörgést. Most úgy néz ki a séta, hogy 1 m előre, 3 m hátra. Meglát valamit, sarkon fordul és megy az ellenkező irányba. De ahol csak kézfogás mellett van a séta, ott bírja huzamosabb időn át-eddig ezt tapasztaltam. Ha visszük a babakocsit, akkor pár perc múlva be akar mászni. Ha nem visszük, akkor viszont nem akar ölben lenni.
2013. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!