Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok ha a nyári szabadságol...

Nálatok ha a nyári szabadságolások miatt szétraknak egy csoportot a többi között az oviban, akkor figyelembe szokták venni a barátságokat?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit ki vagyok akadva és nem csak azért, mert a lányomat nem tették a barátnőjével egy csoportba, hanem mert kb. a csoport felénél biztosan külön kerültek a gyerekek a barátjuktól. Az én lányom ezen kívül még visszahúzódó félénk, úgyhogy már most kérdezi, hogy meddig kell még menni. Játszik, de egyedül. Ő nem nyit a többiek felé, de van egy barátnője csak ő a másik csoportban. Nem az óvónőjük osztotta szét őket (mert ő tudta volna, ki kinek a barátja), hanem a vezetőnő, akinek fogalma sincs ezekről. Sőt van olyan kisfiú, aki olyan gyerekkel került egy csoportba, akivel egyenesen utálják egymást. Én kértem a vezetőnőt, hogy tegyék át a lányom, erre azt a választ kaptam, hogy ígérni nem tudja, de meg fogják nézni, hogy befér-e. Nem tette át, ami azért "vérlázító", mert amelyik csoportba át szerettem volna rakatni, ott pont lehúztak egy gyereket, aki már nem jön, tehát kvázi egy hely meg van üresedve. Tehát vagy elfelejtette a vezetőnő megnézni, hogy befér-e a lányom vagy szimplán nem is érdekelte a kérésem. Nálatok ez hogy van?
2013. jún. 13. 09:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!