Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülés után lehet rendszertele...

Szülés után lehet rendszertelen a mensi? Vagy megint terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Elöre is bocsi, hogy ide írtam ki a kérdést de itt vannak olyan anyukák akiknek szülés utáni tapasztalatuk van.

Szülés után 4 hónappal megjött, mostlenne az ideje a következönek. Vagyis egy hete. Tesztet eddig nem tudtam venni, csak érdekelne, hogy van e olyan, hogy ilyenkor még rendszertelen?


2013. jún. 13. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2010 áprilisában szültem először, júniusban jött meg először a menstruációm szülés után, július, augusztusban is megjött rendesen időre, szeptemberben viszont nem jött meg. Először én is azt hittem, hogy rendszertelen, de mikor októberben sem jött meg, vettem egy tesztet. Pozitív lett, pár nap múlva elmentem dokihoz és 8 hetes terhes voltam már.
2013. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 6 hónappal jött meg először és kisfiam 2 éves koráig teljesen rendszertelen volt. Igaz, addig szoptattam. Azóta beállt, de még előfordulnak 1 hetes csúszások, az orvos szerint ez még teljesen rendben van.
2013. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is van esély rá,hogy terhes legyél?Nem védekeztetek?

Nekem szülés után 8 héttel megjött.Azóta is rendszeresen,pedig szoptatok.Viszont most már 12 napja,hogy meg kellett volna jönnie,de semmi.

Gondolom normális lehet,mert esélytelen a baba,hisz mindig védekezünk.Szerintem normális,hogy még rendszertelen.

2013. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatás abbahagyása után 2 hónap kellett, hogy megjöjjön, aztán 5, mire nagyjából beállt. de eleinte hol 7 hétre, hol 20 napra jött. de napra pontos már sosem lett
2013. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! Legalább jó látni, hogy másnál is van rendszertelen mensi.

Még én is szoptatok, kizárólag csak tejet kap a babám. De az előző gyerekemnél is 4 hónapra jött meg, ott viszont rögtön rendszeressé vált.

Elvileg nem lehetnék terhes, de mivel most "félek" tőle mivel császáros voltam és várnom kell legalább egy évet, így ott motoszkál bennem, mi van ha?

2013. jún. 13. 13:18
 6/6 zabmester ***** válasza:
Nálam sem állt be azonnal, ez ilyenkor természetes. Ősszel született a fiam, két és fél hónapig szoptattam csak ugyan, de először valamikor áprilisban jött meg, utána kimaradt egy, és csak júniusban jött meg megint.Utána viszont már rendszeres volt.
2013. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!