Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiam nem szereti a...

3 éves fiam nem szereti a gyümölcsöt natúr, csak préselve cukorral?

Figyelt kérdés

Semmilyen gyümölcsöt nem szeretne megkóstolni, de 1 hónapja ha lepréselem már megissza az epret, körtét, szilvát. Reszelve az almát, de teszek bele kevés cukrot. Ha kihagyom a cukrot észreveszi és szól, nem is eszi meg!

Mi a véleményetek, jó így vagy a cukor miatt nem?


2013. jún. 17. 12:56
 1/5 Kerria ***** válasza:

Nem erőltetném a cukrot...akkor már inkább mézzel kéne. Bár lehet úgy sem fogadja el.


Ha kevés cukorral adod, az még mindig jobb, mert legalább eszik gyümölcsöt. Viszont a cukor azért nem egészséges...

2013. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sokan fogják írni, hogy a cukor ördögtől való, és nem jó így. Én a helyedben úgy lennék vele, hogy a cukorral némi vitamin is lecsúszik, amit nem tabletta formájában kell bevinni. De ez csak az én véleményem. Mondjuk azért a méznek adnék egy esélyt. Édes az is, de talán kicsit egészségesebb.
2013. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem eszünk mézet, hogy eszembe se jutott, pedig kb 2 hete kaptam ajándékba egy üveggel. Nagyon köszi csajok, holnaptól azzal kapja!! Remélem így is megissza majd. :)
2013. jún. 17. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg napról napra lecsökkenteni a cukor mennyiségét, és fokozatosan kiváltani valamivel. A mézzel először csak óvatosan, allergén lehet.
2013. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb a cukor, de legalább megy le vitamin. Én azt csinálnám, hogy mindig csökkenteném a cukrot rajta. Napról napra.
2013. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!