Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tud egy anya ennyire...

Hogy tud egy anya ennyire csökött agyú lenni?

Figyelt kérdés

Barátnőm kislánya ugyan annyi idős, mint a mi lányunk. Az ő lányuk szombat óta lázas, hányt, megy a hasa. Voltak már vele az ügyeleten, gyermek orvosnál. Valamilyen vírus fertőzése van, ráadásul a száját elharapta belül, ami felül fertőződött.

Ma délben felhívott, hogy nem e tudnék pelenkát vinni nekik, mert 3 db van, megy a hasa a kicsinek, de fizuig 2eft-juk van. Mivel nekünk rengeteg van itthon, így vittem egy nagy csomaggal. A gond nem is ez, hanem az, hogy megkérdezte, hogy miért nem vittem el a lányunkat, mert akkor medencézhetett volna együtt a két lány. Mondom azért, mert nincs biciklis gyerekülésünk, délben meg nem indulok el babakocsival a 40 fokban. Azt már nem tettem hozzá, hogy nyilván nem viszem olyan helyre, ahol beteg gyerek van, hogy az enyém is elkapja...


2013. jún. 18. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Pedig hozzátehetted volna, hogy tiszta legyen neki is a helyzet.

Egyébként magadat hogy jellemeznéd, amiért nem mertél vele őszintének lenni, egyszerre nevezed barátnődnek és csökött agyúnak, és idegeneknek kibeszéled?

2013. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem kérdezed meg tőle?

Amúgy jó dolog kibeszélni a barátnőd?

2013. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nehogy már én legyek a szar, mert nem vittem egy olyan helyre, ahol a gyerek egy óra alatt 2x fosta tele a medencét, meg 3x a járdát!

Vagy ti vinnétek? És igen, szoktunk egymásnak ilyeneket mondani, sőt... A kérdésre válaszoljatok, azért van.

2013. jún. 18. 23:02
 4/16 A kérdező kommentje:

Ja, és magamat hogy jellemezném? Pl első sorban gondos anya, aki nem veszélyezteti más gyerekének az egészségét, vagy türelmes, hogy nem adok akkora pofont a gyereknek (1,5éves!), hogy leszédüljön az ágyról és 10 perc múlva is ott az ujjaim nyoma...

Csak 2 példa a sok közül.

2013. jún. 18. 23:05
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Senki sem írt ilyet, hogy magaddal kellett volna vinned a gyermekedet. Sőt, szrnak sem neveztünk, ezt te írtad magadról.

És nem, én sosem fogadok látogatót, ha betegek a gyerekeim, és őket sem viszem olyan helyre, ahol beteg van.


Azt nem hinném, hogy egymás szemébe mondotok ilyeneket egymásra, hiszen még őszinte sem mertél vele lenni igazán, ebben az esetben legalábbis nem.

2013. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Szuperanyuka
2013. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

1.Kibeszélni a barátnőd nem szép dolog.

2.Ennyire nincs dolgod,hogy még jóval órák után is a történteken rágod magad?

3.Az a legviccesebb az egészben,hogy a kérdés értelmetlen,mert tudod,hogy igazad van,és még fényezed is magad.

4.A barátnődnek a helyszínen összevissza kerteltél,szimplán meg kellett volna mondanod,hogy beteg a gyereked.Bezzeg azt nem mondtad,holott ez az egyértelmű magyarázat a kérdésre.

5.Annyira bírom,amikor van egy alapkérdés,a válaszolók esetleg nem értenek egyet,és kiderülnek utána a kérdező kommentjeiben,az esetleges háttér-információk.Mint pl. veri a gyerekét.A kérdésnek ez nem lényege,ebben az esetben.

Egyébként abszolút jól tetted,hogy nem vitted oda a kis manód,helyesen cselekedtél,amiket írtam nem rosszindulatból írtam.

2013. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De, őszinte voltam, mert délben nem viszem a gyereket sehová. Babakocsival főleg nem. Biciklis gyermekülésünk meg tényleg nincs. Ez épp elég kifogás. Továbbá, mikor beszéltünk, tényleg azt hittem hülyéskedik, hogy miért nem viszem. Gondoltam ez neki is egyértelmű. Aztán kiderült mégsem.

A kérdés szempontjából igazad van, hogy lényegtelen hogyan viselkedik a gyermekével.

És azért most írtam ki a kérdést, mert most volt rá időm.

2013. jún. 18. 23:26
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Embert barátjáról, tudod... amúgy te se vagy szimpibb ezzel stílussal, mint akiről írsz. Sőt...
2013. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen,kérdezõ,Te egy gondos anya vagy,söt egy valóságos hös,aki a 40 fokos melegben visz pelenkát,mint egy felmentö sereg a csökött agyú barátnõjének,aki persze elherdálta a pénzt (még jó,hogy Te takarékoskodsz -a tücsök és a hangya) minden szavadból árad az öndicséret :D
2013. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!