Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves gyereketeket elengednét...

9 éves gyereketeket elengednétek sátorozni a Bakonyba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Iskolával igen,nagyfiam ennyi idösen ment az osztályával 4 napra erdei táborba nagyon élvezte vele volt az osztályfönöke is meg még 2-3 tanár az iskolábol.
2013. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Azt mondták, hogy elemlámpát vinni kell, gondolom azért mert erdős részen lesznek.
2013. jún. 20. 15:05
 13/14 anonim ***** válasza:
Naná!
2013. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 tildó válasza:

Szia!

Nálunk az óvodában az utólsó évesek, iskola kezdés előtti 6-7 éveseket viszik erdei táborba 5 napra. Nagyon élvezik a gyerekek, mert éjjel is megnézik az erdei szentjános bogarakat, a neszeket figyelik, bográcsiznak este, kirándulnak, stb. Én elengedtem a lányom 6 évesen, nem bántam meg! Volt velük ovónéni, dajka is. 21-25 gyerek ment és hozzá kb 4 felnőtt.Azt tudni kell, hogy ők épületben aludtak, nem az erdőben sátorban. Ha van rá módod nézd meg a helyet hová mennek sátort verni. Szúnyogriasztót, elemlámpát, és váltás cipőt okvetlen jó ha visz a kicsi. Ha aggódsz érte javaslom beszéld meg a tanítónénivel, hogy néha érdeklődsz felőle, biztosan nem fog megharagudni. Viszont a gyereket nem érdemes telefonhoz kérni, ha csak mincs baja, mert kizökkentheti őt a környezetéből anya hangja. Lehet, hogy előtte eszébe sem jutna hazavágyni, de akkor ha még nem volt távol a a szüleitől, vagy nagyon anyás nem biztosm hogy jó lesz neki. Remélem tudtam segíteni!

2013. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!