Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányom kislábujján...

2 éves lányom kislábujján borzasztó kemény a köröm, vágni sem tudjuk, meg van vastagodva és a koszt sem tudjuk róla leszedni, vágni sem lehet mi lehet vele a gond?

Figyelt kérdés
Elég ha a háziorvosnak mutatom meg? A többi körmét szépen le tudjuk vágni de az egyik lábán a köröm olyan mintha kőből lenne, nem tudunk vele mit kezdeni. Fáj is neki ha vágni próbáljuk. Már egy ideje sajnos körömgombával is küzdünk mert nagyon izzad szegénykémnek a lába, hiába hintőporozom, kentem canestennel is de nem múlik. Mi lehet a gond?
2013. jún. 19. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:
kétszer írtam a vágást, bocsi!
2013. jún. 19. 21:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

körömgombától lehet.

de arra nem jó se a canesten se a hintőpor. és sajnos hónapok mire elmúlik. ecsetelőt lehet kapni, 4-6.000.- között vannak.

vidd el bőrgyógyászhoz, ő tud körömgombára gyógyszertári ecsetelőt felírni, úgy kicsit olcsóbb és azt nem is kell akkor ragasztgatni

2013. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Körömgomba lehet szerintem is.Figyelj a szellős lábbelire,és a zoknira is.Mindenképp megmutatnám dokinak.
2013. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen a kis körme ezen az egy ujján...meg vagyok ijedve, hogy esetleg le kell venni. nem tudom mi lehet...

2013. jún. 19. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Körömgomba lehet. Vidd bőrgyógyászhoz! A családban van valakinek? Mert akkor ő is kezelje! Ne fürdesd kádba, csak zuhany és gyakran fertőtlenítsd a kádat, törölközőt közöset ne használjatok. Hónapokba tellik majd hogy el fog múlni. Sajnos lehet le fog esni a köröm mert elég csúnya.Gyors gyógyulást és kitartást kívánok! (Mi is küzdöttünk körömgombával sajnos.)
2013. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!