Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Velem alszik még a fiam, de...

Velem alszik még a fiam, de már tiz éves. Lesz ebből valami gond?

Figyelt kérdés
5 éve váltam el,igen zűrös körülmények között,azóta a fiam velem alszik.Az ágyam hatalmas,gyakorlatilag észre sem veszem,hogy velem van.Nagyon sokat volt beteg,7 kórház..stb..Alvásban nem zavar,szeretem,hogy mellettem van.de bajszos kamaszként ez már eleg nevetséges lenne.Egyébként teljesen átlagos,normális kisgyerek,semmivel nem anyásabb mint a korosztálya.Ti hagynátok még,hogy veletek aludjon,vagy fejezzük be?

2013. jún. 10. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Hu...hát én eddig sem hagytam volna!

Szerintem ideje lenne ezt befejezni!!!!

2013. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem dehogy. Ha szeretitek egymás közelségét, akkor abból miért lenne gond? Én engedném és örülnék is neki.


Van egyébként alternatívája? Tehát ha egyszercsak máshol akarna aludni, akkor azonnal átcipekedhetne? Szerintem csak ennyit csinálj meg. Tehát ne borítsd fel a jelenlegi állapotot. Csak szerezz be valami fekvőalkalmatosságot, amit változás esetén használhat.

A bajszos kiskamasz még jó pár évnyire van tőletek, emiatt ne aggódj!

2013. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég rossz dolog.

Volt már táborban? Szokott másnál aludni (apjánál, nagyszülönél)?

Ha másnál ellaszik talán akkor gond nincsen, de ha másnál sem alszik el, se táborba se nagyszülönél nem alszik, akkor elég nagy gond van. Szerintem neki egy csapás lesz a tini kor, ha egyszer kiderül, hogy anyjával alszik együtt csak cikizik, ott fog évelödni mi is lenne jobb, nem fogja a helyét találni sehol sem...

2013. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Már miért lenne baj. El fog jönni az ideje (még a bajszos kamaszkor előtt), amikor már ciki lesz neki, hogy Anyuval alszik és külön ágyba kéretzkedik majd.
2013. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen,5 éves kora óta jár táborozni,kisbarátokhoz,nagynénél aludni.Nagyon önálló,egyszerüen szeret este odabujni,mert egész nap rohanunk,alig találkozunk,ilyenkor 30 percben megtárgyaljuk a nap örömét,bánatát.egyébként van saját ágya,néha akar is ott aludni,de többször nem..én meg ugy vagyok vele,hogy olyan hamar felnőnek,ez az időszak többé soha nem tér vissza...
2013. jún. 10. 13:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom. lehet, h nálatok nem, de azért jó eséllyel okoz ez lelki sérüléseket. csonka családban nő fel, neked nincs párod és a gyereked a szó szoros értelmében elfoglalja a nem létező párod helyét. kicsit be is fogja tölteni a szerepét. legalábbis nálunk így volt a húgommal. még 14 évesen is anyummal aludt, születésétől kezdve 24 (!) éves koráig anyunak nem volt senkije. most lett, már lassan egy éve együtt élnek, a húgom pedig tipikusan úgy viselkedik, mint egy sértett, megcsalt férj, akit letaszítottak a trónról... mintha elveszítette volna apozícióját, holott továbbra is a lánya, csak hát ő nem csak a ygerekének, hanem az éllettársának is tartotta magát (nyilván csak érzelmileg, nem a szó szoros értelmében!)
2013. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Van párom!:)csak másik faluban lakik és péntek,szombat,vasárnap vagyunk együtt..ilyenkor természetesen a saját szobájában alszik gond nélkül.
2013. jún. 10. 14:11
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen mindegy mekkora az ágy. Itt a legfontosabb, hogy saját ágya legyen, ami csak az övé, tízévesen az anyukának már semmi keresnivaló benne.
2013. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor ez azért más, mint a mi esetünk. nálunk hugi rendesen megzuhant 23 évesen, h férfi van anyu mellett. egy időben nem állt szóba vele, kinyomta a telefont, stb. azóta se tette túl magát rajta...
2013. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod, kedves Kérdező, tud ő a saját ágyában is aludni és máshol is. A válásod miatt valszeg erősebb köztetek a kötelék, de ez ilyen esetben szerintem normális dolog. A lényeg, hogy legyen mindenkinek azért saját élete is (ahogy olvasom ez nálatok meg is van) és ne legyen azért túl erős ez a kötődés, mert azért lesz a kisfiad kamasz és felnőtt is, amikor el majd tudd engedni.
2013. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!