Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmöm volt és a gyűrűsujjam...

Műkörmöm volt és a gyűrűsujjamról félig leszakadt a körmöm 1hete. Eddig kentem betadinnal majd ma a körmös ilyen gyógy, direkt ilyen sérülésekre kitalált gel-lakkal átkente. Akkor ugye ebből nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Mármint nem fertőzik el vagy bármi?

2013. jan. 23. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. De ilyen géllakk nincs amúgy, amit erre találtak ki.
2013. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógy gél-lakk? Jesszus... ha leszakad a köröm akkor azt ápolni kell és kenegetni, nem kamu gyógy gél-lakkot tenni rá. Mivel olyan nincs.
2013. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem egyszer szakadt fel a körmöm sznte alig maradt valami és ne rakj rá gél lakkot én vártam hogy megnőjjön hosszú idő volt és ha még egyszer lejön a körmöd nem fog vissza nőni szóval vigyázz rá
2013. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De visszanő.. Ha a matrix nem sérül, márpedig, ha félig szakad fel, nem sérül, még olyankor sem, ha az egész leszakad.
2013. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!