Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utazás rosszullét, hányás?...

Utazás rosszullét, hányás? Többi lennet.

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves és ha reggel megyünk busszal valahova (fél orás utra) akkor mindig kijön belöle a reggeli és a kakaó. Ti mit szoktatok csinálni hogy ne forduljon elő baleset?
2013. jún. 20. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok víz, szabad levegő a buszon (ablak mellett), megelőző b6 vagy deadalon, figyelem elterelés. Ennyit lehet tenni.
2013. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem eggyik gyerekem se bírja az utazást. Autóval ha megyünk hosszabb útra vagy alvasidőba,vagy kapnak dedalon kúpot. De vannak homeós bogyók is. De nektek a fél óra nem nagy idő,kár lenne gyógyszert adni. Próbáld meg hogy nem eszik,vagy csak valami kekszet,vizet.
2013. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
én se bírtam gyerekkoromban, ha hosszú útra mentünk autóval vagy busszal akkor daedalont kaptam, (de ezt azért minden nap ne add a gyereknek, mert nyugtató is van benne) Szerintem vannak homeopátiás szerek is erre (cocculine, vagy ilyesmi azt hiszem, próbáljátok ki, mert azt minden nap adhatod neki).
2013. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lányom is hányós volt, utazás előtt nem adtam neki enni és inni is csak pici vizet.


Ha tudod előre, hogy mentek busszal, akkor csak egy pohár vizet adj neki, esetleg pár szem keksszel.


Tej, kakaó, egyéb kaja az utazás után jó lesz.


Nálunk ez ment évekig, nagyon figyeltünk, így megúsztuk a hányásokat.


3 évesen már kibírja és megérti, hogy most miért nem ehet. Amint leszálltok a buszról, egyen-igyon.

2013. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Utolso ezt ki fogom probálni. Jpovöhét szedán mennünk kell megint. Remélem nem lesz semmi baleset.
2013. jún. 20. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!