Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ciki az utcán hányni?

Nem ciki az utcán hányni?

Figyelt kérdés
Ha egy terhes nő rosszul lesz, és nem tud mit csinálni, akkor nem túl ciki? Nagyon rossz, hogy mindenki megbámul? Vagy mindenki megy tovább, és rád sem hederít? A történetek is jók nekem.

2013. máj. 23. 18:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
kicsit cikinek éreztem,de hát ez van (illetve volt)
2013. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg émelyegtem, vittem magammal zacsit. Nem volt rá szükség. De ha jön, nincs mit tenni. Előre felkészülni nem árt. Keksz, víz, zacsi.
2013. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És egyes válaszoló. Megbámultak az utcán? Vagy lefujjogtak?
2013. máj. 23. 18:30
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor terhes voltam elég sokáig hánytam és volt hányingerem. Egyszer mikor mentem fel pestre (30perc vonattal) leszálltam és az alagút végén hánytam egyet. Senki se jött oda mindenki ment tovább. Vérvétel után meg a póznához hánytam de akkor ott volt a párom. Soha nem bírta a gyomrom a vérvételt mindig hányás lett a vége
2013. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Amúgy ciki vagy nem ciki vissza még se tarthatod meg nem is tudnád. Rengeteg zacskó volt mindig a táskámban.
2013. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
nem fujjogott senki. :) első voltam
2013. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És megéri a terhesség? A végén jön a gyerek, de a vele járó bonyodalmak megérik?
2013. máj. 23. 18:47
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Micsoda kérdés . Persze hogy megéri!!!!
2013. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

1. csodálatos érzés hogy akibe szerelmes vagy azzal együtt létrehoztok egy MÁSIK EMBERT egy közös életet.

2. iszonyú klassz amikor látod hogy okosak szépek értelmesek és visszatükrözik amit beléjük fektettél nevelést.

3. ha meghalsz lesz utánad valaki nem csak úgy kihalsz ebből a világból észrevétlenül:)

4. amíg még nem halsz meg, lesz aki rád nyitja az ajtót akivel közös dolgokat csinálhatsz stb. (persze ha nem szúrtál el valamit nagyon korábban amiért látni se bírnak).


6 éves kislány anyukája és 25+4 hkm :)

2013. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
nálam állandóan volt zacskó a táskám elejében, hogy könnyen elő tudjam venni, de szerencsére utcán sose kellett hánynom.
2013. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!