Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 4. hetén reggeli...

A terhesség 4. hetén reggeli rosszullét, hányás, lehetséges?

Figyelt kérdés

6 napja volt ovulációm "könyv szerint", és együtt voltunk aznap a férjemmel, de megszakitásos módszerrel XD

Tegnap tompán fájt a hasam, mint mikor meg akar jönni, de az még csak egy hét múlva (nem)várható. Ma meg reggel hánytam, 2*. Tényleg terhes lennék? :) Kisfiammal soha sem voltam rosszul. Tippek? Tapasztalatok? Tesztelni még korai, báris ahogy néztem a tapasztalatokat....Köszi! :)


2013. jan. 23. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
4. héten nekem már voltak tüneteim, szagérzékenység és rosszullét. Tehát szerintem lehetséges hogy terhes vagy. Nekem is más ez a terhességem, mint az első volt. Vele semmi gondom nem volt 12 hetes koromig.
2013. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor lehetséges, ha nem a "könyv szerint" volt ovulációd, hanem korábban.

Amúgy igen, 4 hetesen már lehet ilyen tünet.


Ha tesztelsz egyet, azzal el is dől, ugyanis ha baba okozza a tüneteidet, akkor már a teszt is + , ha meg negatívat tesztelsz, akkor ez egy csúnya vírus, vagy gyomorrontás...

2013. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha még csak 6 napja volt az aktus,akkor még kb csak most ért a méhedbe a megtermékenyített petesejt.Még ezután kezdi magát beásni a méhfalba,szóval ezért még nem is okozhat panaszokat.

Bár ha magamból indulok ki,nekem a beágyazódás félidejében olyan 6.-7. napon p.érés után kívánós lettem.

Július 25.én volt az utolsó mensim első napja,aug. 13.án megfogant a kisfiúnk,és aug. 25.én már émelyegtem és rá pár napra már hányingerem is volt,ami egyre erősödött.

Hát majd kiderül,hogy terhes vagy-e,ha kimarad a menzeszed.Mivel megszakítással voltatok együtt,így 50-50%.


25+1 hkm

2013. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és már szagérzékenységem is volt még a menzeszem kimaradása előtt pár nappal :)

A kismama

2013. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 hete szedek folsavat, de ma vettem be először kismama vitamin komplexet. És kis idővel utána jött a hányinger, hányás...
2013. jan. 23. 11:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött,amikor kellett is volna, úgyhogy a rosszulléteket nem baba okozta, vagy nem ágyazódott be? Mindegy is, mostmár. Csak megirom a "végeredményt" , hátha segithetek igy másoknak. Köszönöm minenkinek, aki irt :)
2013. jan. 31. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!