Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 eves gyereketek mennyi...

2,5 eves gyereketek mennyi tapszt eszik? Meddig evett tapszert?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

2 évesen kapott utoljára tej helyett

2,5 évesen semennyit sem

2013. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ertem.
2013. jún. 21. 13:31
 3/19 anonim ***** válasza:

Tápszert 2.5 évesen? Van aki azt eszik? Off vége.

On: a gyerekeim 1 éves korukig anyatejesek voltak aztán még jó fél évig tápszert adtam nekik a vitaminok miatt , majd átálltunk a 2.8 as tejre.

Azóta is azt isszák a nagyobbjaim oviak ők csak este (2 dl tej) a kisebbem még bölcsis (2 éves lesz jövőhónapban) ő reggel este is 2 dlt.

2013. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi idősen már semennyi tápszert nem evett a lányom. 1éves korától tejet ivott,előtte Humana baby-fittet kapott mert nagyon bukott. Szerencsére nem volt gond,imádja a tejet(3éves és 3hónapos).


Allergiás a gyerek hogy még tápszert kap?

2013. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem allergias,valtozo ahogy eszik ezert szoktak a szulei tapszert adni neki lefekves elott,delutan es este is.
2013. jún. 21. 13:45
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Fiam másfél éves koráig evett tápszert, de 1 éves kora után csak este kapott tápszert, reggel tehéntejet.

Lányom 1 éves kora után tehéntejet kapott, miután megkostóltattam vele a tejet, már nem ette meg a tápszert.

2,5 évesen már nem kell tápszert adni a gyereknek, nem kell a tápszer reklámoknak bedőlni, max. 2 éves korig adnék tápszert, de már azt is túlzásnak tartom.

Ha a gyerekem laktózallergiás lenne, akkor is 2 éves kora után bevezetném neki a laktózmentes tejet.

Gondolj bele, 2,5 éves, lassan gondolom óvodás lesz, ott fog először találkozni a kakaóval és karamellel?

2013. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 zabmester ***** válasza:
76%

kb. 1 éves koráig kapott tápszert, utána már csak tejet.

Ennyi idősen reggel és este kapott.

2013. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Másfél éves korukig kaptak tápszert, két és fél évesen már nem volt se tápszer, se cumisüveg.
2013. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Semennyit. Oviban sem fogják tápszerezni. 2 éves kora után az enyém sem kapott, csak tejet. Napi 3x tápszerezni egy ekkora gyereket... szerintem a szülők lusták normális ételt adni neki.
2013. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
2,5 évesen tápszert? Szerintem 1 éves kor után már nincs szüksége rá,legalábbis én nem adtam,és hülyeségnek tartom,hogy 2-3 éves gyerekek tápszert esznek
2013. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!