Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányomat most szoktatom...

2 éves lányomat most szoktatom pelenka nélküli életre, hogy csináljam séta közben?

Figyelt kérdés
Adjak rá pelenkát,vigyek neki bilit?Ti hogy csináltátok?
2013. jún. 21. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

én bugyit vinnék neki meg popsitörlőt, ha gond lenne

én meglepődtem, amikor elkezdtünk pelus nélkül sétálni, vásárolni, akkor mennyire ügyesen tudták kontrollálni a testüket, nem volt szükség soha a pótbugyira

2013. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vittem ki pelenka nélkül a lányomat ha már nem pisilt be bent,legalábbis szólt.

Nem tudom hol jártok már,de ha még nem jelez inkább adj rá pelenkát. Amúgy vigyél váltóruhát,vagy ne sétáljatok messze.

2013. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves kb 2 hónapja csak alváshoz kapott pelust meg ha elmentünk itthonról,mindig szól ha pisilnie,kakilnia kell megy is a bilire,így kb 1 hónapja elhagytuk a pelust délutáni alvásnál és már akkor sincs rajta ha elmegyünk,ha olyan helyen vagyunk ahol nincs a közelben wc ott keresünk egy bokrot és bemegyünk mögé ott pisil,de nagyon ügyesen visszatartja ha kell nem pisili csak úgy össze magát
2013. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2013. jún. 21. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi bugyipelenkát használtunk, amíg nem tudta maximálisan kontrollálni a dolgot. Szerintem a gyerek számára is frusztráló lehet, ha boltban, utcán bepisil.
2013. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdezni akartam. Bár én még csak most akarom elkezdeni. A kisfiú akivel játszani szoktunk már 2-3 hete pelus nélkül van. Anyuka szerint otthon szól és bilibe megy minden. Viszont kint minden alkalommal bepisil legalább egyszer, legalább is mikor együtt vagyunk, ami szinte minden nap. Pedig anyuka rendszeresen rákérdez nála. Mindig 2-3 váltó ruhával indulnak el otthonról. Most nem kibeszélni akarom, mielőtt valakinek ez jönne le. Csak tényleg nem vagyok benne biztos, hogy ezt így kell csinálni. Viszont jobbat én sem tudok...
2013. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én lányom nem hajlandó utcán sem és más wc-n sem pisilni...na majd lesz vhogy!Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!