Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves koráig normális az,...

Hány éves koráig normális az, hogy bilibe kakil egy gyerek?

Figyelt kérdés

#bili.
2013. jún. 25. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem amíg kényelmes neki.

Az én Lányom ritkán szokott a bilibe kakilni, mert már 5 éves, de nekünk kettő van, mert a kisebbem 3 éves.

Van úgy, hogy egyszerre jön rájuk olyankor felkínálom valamelyiknek a bili lehetőségét, és mindketten ezt választják.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig normális, de én a 4 éves fiamat meg szoktam kérni, hogy legyen szíves a wc-be intézni a dolgát, általában működik is, kivéve mikor éppen rohan... olyankor kényelmesebb ráhuppanni a bilire.
2013. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy hány éves korig normális, de az én 3,5 éves fiam még bilibe kakil, főleg a mamáknál. Itthon a lépcsős szűkítőt használja elsősorban, de az az emeleti WC-ben van, ha lenn vagyunk és ott jön rá, akkor bili.

A nagy WC-n fél, a WC-szűkítő vágja a fenekét (szerinte:D).

2013. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves a lányom és most vezetem rá, hogy pisiljen és kakiljon a vécébe. Vettunk neki kis fellépot és az most nagyon tetszik neki, hogy egyedul tudja intézni a dolgát. Szeptembertol megy oviba, ezért szeretném ha a vécét használná.
2013. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,az egyik fiam 4.5 éves pisilni wc be szokott,kakilni még bilibe.Meg beszéltük, hogy most nyáron wc be szűkítővel,nem tudom ,hogy lesz.
2013. jún. 25. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ameddig jól esik neki, és nem kicsi a bili. Az én fiam most lesz 3, de már igyekszünk, csak a wc-re "ülteteni", ugyanis kinőtte a bilt, és rendszeresen kipisil belőle. Azt hittem jó nagy bilit vettem, de kiderült, hogy a 105cm-jéhez kicsi.
2013. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,a mienk olyan szék szerű.
2013. jún. 26. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!