Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tetted "össze" a tesókat...

Mikor tetted "össze" a tesókat egy szobába/ágyba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 3 éves és egy 5 hónapos fiam!Tudom még most kicsi az 5 hónapos hozzá hogy egy ágyban aludjanak de már akarok venni egy ágyat/kanapét nekik!Mivel egyneműek és simán eltudom képzelni,hogy egy ágyban is aludjanak!

Szóavl az érdekelne mennyi idős volt a kicsi mikor nyugodt szívvel egy szobába és egy ágyba merted tenni őket??Illetve milyen ágyatok van?Linkelhettek is!


Én ilyesmire gondoltam,szerintetek elférnének ketten rajta?? [link]



#jkcjk
2013. jún. 25. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

Nekem van két lányom és két kis gyerekágy (ikeás). Össze van tolva a két ágy, így olyan mintha nagyágy lenne. Nem értem, mi ebben a baj. Így alszanak a pici 1,5 éves kora óta (nagy akkor volt 3,5 éves).

Most a nagy meleg miatt széthúztuk a két ágyat, van köztük kb 30 centi, mert a nagyobb gyerekem a meleg miatt dobálta magát és állandóan megrúgta a picit. De ha kérik majd, akkor újra összetoljuk nekik.

Nem látok ebben semmi problémát, miért ne aludhatnának együtt a testvérek???

Előbb-utóbb úgyis külön szobába kerülnek majd (ha igénylik).

Ők szeretnek együtt aludni, én meg szeretem, hogy szeretik egymást.

2013. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fiaim egyszobába alszanak de emeletes ágyuk igy mindenkinek van egy kis zuga .
2013. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszaitokat!

Megmondom őszintén kicsit meglepődtem,hogy ennyire meglepődtetek,hogy egy ágyban altatnám a gyerekeim(persze mint írtam is NEM MOST,tudom,hogy még pici ehhez a kistesó!)Azért annyi eszem van,hogy egy pár hónapost nem teszek össze a naggyal!Kb 1,5-2 éves korában gondoltam erre!

Az meg hogy egy ágyban..:

1.én a báttyámmal is egy ágyban aludtam vagyis két kis heverő volt egymás mellé téve de sztem ez majdnem ugyanez

2.férjem unokatesójának a gyerekei is egy nagy franciaágyban aludtak(fuú-lány)

3.mielőtt kiírtam a kérdésem ezen az oldalon egy kicsit utánna olvasgattam más hogy csinálja és nem egy anyuka írta,hogy egy ágyban alszanak a gyerekek!


Egyszóval nem gondoltam,hogy így "lehurrogtok" hogy ez ennyire rossz ötlet!


Jó jó az tényleg nem jó ötlet,hogy kanapé mert az valóban nem kényelmes!Az tényleg buta ötlet volt elismerem!


Azért örülök,hogy azért valaki velem egyet ért és más is csinálja így(11-es válaszoló)


Még elgondolkodom az együtt alváson!


köszi mindenkinek még1x

2013. jún. 26. 20:18
 14/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, de látod, nulláig lepontoztak, csak mert együtt alszanak a gyerekeim...

Ahogy a gyerekeknek jó, úgy kell aludni.

2013. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ja ja,ezen az oldalon már csak így megy..ha valaki nem úgy csinálja mint a nagy többség megy a lepontozás!!ne tőrődj velük valóban úgy kell csinálni ahogy a gyerekeknek jó!Én is majd meglátom,hogy alakul a gyerekeimnél!

A te gyerekeid akkor nem zavarják egymást álmukban??Nem rugdossák egymást mikor alszanak??vagy ilyesmi..

2013. jún. 27. 11:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem is együtt altattak a húgommal, és tisztán emlékszem, hogy mennyire zavart. 2 ágy volt összetolva, mert máshogy nem fértünk volna el. Én gyűlöltem, a húgom szerette. Dehogy mertem én szólni anyáméknak, tudtam, hogy így is szűkös a lakás, nem akartam őket zavarni az én igényeimmel. Egyszerűen kell a gyereknek is a magánszféra már kiskortól kezdve, persze van akit nem zavar. De én biztos nem erőltetném! Ha ők kérik, hogy hadd aludjanak együtt, akkor oké. De alapból együtt altatni őket, az rossz ötlet. Kérdezd majd meg őket, hogy mit akarnak, együtt aludni, vagy külön.
2013. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1,5 és 3,5 évesek voltak, mikor összetoltuk az ágyukat. Előtte külön volt tolva, nem aludtak jól. Összetoltuk és láss csodát, onnantól jól aludtak.

Egészen a múlt hétig, amikor a nagy meleg miatt a nagyobbik állandóan dobálta magát és ezzel mindig felkeltette a picit. Így széttoltuk most az ágyakat. De ha majd kérik, akkor újra visszatoljuk.

Most 2,5 és 4,5 évesek, lányok mindketten.

2013. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!