Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék venni kisfiú öltönyt?

Hol tudnék venni kisfiú öltönyt?

Figyelt kérdés

3 éves lesz a fiam,kb 110-es méretben kellene öltöny neki,mert 2 esküvőre is megyünk nemsokára.Egyszerűen nem találok,már a neten is nézegetem,de ott se igazán van ami tetszene,ha van is,akkor meg vagy kicsi vagy túl nagy...

Valami világos szinűt szeretnék neki,lehet fehér is,4 részeset,mert semmije nincs,se zakó,se ing,semmi.Azt már nem is irom hogy jó lenne olyan,ami rövid vagy térdnadrágos,mert olyat még hirből se láttam.

Esetleg nem tudtok eladó öltönyt? :) Vagy ahol érdemes lenne megnézni?Néztem a brendon oldalán is,van is egy nagyon jó,árba is jó lenne,6 ezer ft körül van,4 részes,de sajnos csak 104-es méretig van.


2013. jún. 26. 21:07
 1/8 Kerria ***** válasza:

bérlés? Vannak ruhaszalonok, ahol gyerekekre is tartanak ilyen jellegű darabokat. Ha mindenáron öltönyt szeretnél.


Én azonban csak egy elegánsabb szövetnadrágot keresnék neki, inggel.

2013. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.Bérlés?Nem is hallottam még ilyenről..mármint hogy gyerekeknek is lehet bérelni...azt azért nem merném,mert az én fiam tuti hogy ki kenné....másrészt meg azért szeretnék venni neki,mert kezdi szeptemberbe az ovit,ott meg ugye azért többször kellesz felvenni évnyitón,ünnepségeken..stb,igy legalább letudjuk,és feltudja majd oda is venni.
2013. jún. 26. 21:29
 3/8 Kerria ***** válasza:

oh értem, én csak ebből a 2 alkalomból indultam ki :D olyan gyorsan nőnek.


Anno, ahol a menyasszonyi ruhámat béreltük, ott voltak kisfiú öltönyök is... emiatt gondoltam.

[link]

2013. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi,megnézem :)

Hát remélem már nem fog olyan gyorsan nőni...na nem a teljes "oviszezonra" gondolok hogy jó lesz az az egy 4 évig :D Hanem legalább az első éven...na de majd kiderül :)

2013. jún. 26. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom mennyire taszítanak a kínai cuccok, de én a kínai boltban vettem neki (igaz csak inget és gatyót, de láttam öltönyt is). Ha pesti vagy környéki vagy, akkor az Ázsia Centerben is megnézheted, legutóbb sok szép alkalmi ruha volt.
2013. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem taszit a kinai cucc,az is jó lenne,csak az a baj,hogy sokkal drágább mint a brendonba,ez a durva :( 2 napja voltam egy kinaiba,ott volt egy pár,de nm voltam elájulva tőle,és 13 ezer ft volt :( bár ha sehol se találok,marad az,csak bosszantó,hogy ennyivel drágább egy kinai,mint egy normális,minőségi ruha pl a brendonba :S

Egyébként miskolci vagyok,igy pest kilőve.De a páromék akarnak majd nyiregyre menni öltönyt venni,állitólag ott olcsó,lehet elmegyek velük,és nézek ott a fiamnak is,hátha lesz...

2013. jún. 27. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Oviba kb 2-3 alkalomra kell .de töbre nem és ki sem tudja használni a 4 részest egyátalán mert az oviba csak fehér ing fekete nadrág kell általába max mellény az is inkáb fotozáskor én nem venék neki 4részest egyátalán csak 3 részest max .
2013. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ami a brendonba volt 4részes,annak nem a zakó volt a 4.része,hanem a csokor nyakkendő :) ma elmentünk felpróbálni,de sajna a mellény nem ér rajta össze,meg a nadrág se a hasán :(
2013. jún. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!