Kukac probléma?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2,5 éves,tegnap a doktornő visszahúzta a kukacán a bőrt,azt mondta,hogy minden nap húzzam neki vissza,de nagyon fáj neki,most is épp pisilni akart,de visított a fájdalomtól.

Kérdésem az lenne,hogy ilyen fájdalomnál is húzzam neki vissza a bőrt?

Köszönöm


2013. jún. 28. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, vissza kell húzni, mert letapad, s vagy az orvos rántja majd hátra, vagy körülmetélik.

Ha nem húzod vissza, letapad, s tisztítani sem lehet, a sok trutyi ott pang a bőr alatt, begyullad!

2013. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én soha az életbe nem húzgáltam a kisfiam kukacát! 4 éves,sose mondta a doktornő,hogy kéne! Minden évben a vizsgálatokon ő megnézi,"kinyomja" és szépen kijön,semmi baj nincs vele,sose mondja,hogy húzgálni kéne. A mai orvosok nem is ajánlják,mert csak gyulladást lehet ezzel elérni és még inkább "koszos" lesz a bőr alatt. Olvassatok utána ennek.
2013. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utána olvasás megtörtént több száz oldalon,de mindenhol mást írnak,az egyik szerint kell a másik szerint nem.

2013. jún. 29. 07:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ebben mindenki mást mond, tényleg nem lehet eligazodni. Az enyém 1,5 éves, de már fél éves kora óta próbálgatjuk a fürdőkádban hátrahúzni neki, de eléggé le van tapadva. Szóval biztosan orvosi beavatkozás lesz majd egyszer, bár neki nem fáj még. Nekem azt mondta a doki, hogy 2 éves kor alatt ne foglalkozzak vele, de máshol meg azt olvastam, hogy erőltessük kicsit. Hát én is kíváncsi leszek, mi lesz ebből.
2013. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a doki,hogy amíg pelusos addig ne,de én is csináltam neki,fürdés után baba olajjal bekentem,és amíg a bőr engedte addig húztam,de így visszagondolva már biztos,hogy kicsit jobban erőltetném!
2013. jún. 30. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!