Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás, bölcsődés gyermekek...

Óvodás, bölcsődés gyermekek szülei! Lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Központi online ebédlemondó rendszert terveznénk. Bármilyen böngészőből megnyitható, egy regisztráció után bármikor (ha éjjel belázasodik a gyerek, akkor is) lehet jelezni az intézmény felé a hiányzást. Ebédbefizetéskor listát lehet kérni az előző hónap hiányzásairól, hogy ne kelljen fejben tartani a hiányzott napok számát. Telefonálás helyett, a szó elszáll, az írás megmarad elvén. Nevelési évenként, gyermekenként vagy családonként párszáz forint ellenében...

#óvoda #szülő #bölcsőde #ebédlemondás
2013. jún. 28. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Például a mi ovinkban telefonálni kell ugye amikor lemondod, aztán újra telefonálni amikor kiderül mikor mehet a gyerek ismét. Nyűg ez az óvónőnek, aki napi szinten adja le a csoportról a listát és nyűg nekem is.
2013. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

ezzel csak az a baj h max bölcsinként/ovinként lehetne megoldani mivel elég sok cég van aki ebédet szállít


vidéken sokaknak nincs internete nekik egyszerűbb a telefon


és sokaknak akik még a csop. pénzt sem fizetik ki ?

2013. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jó ötlet, de én személyesen szoktam bemenni az óvodába, igen ritkán telefonálok!

Ha nem felejtem el akkor beszoktam jelölni a naptárba a hiányzásokat.


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi ovinkban szerencsére emailben is le lehet mondani az ebédet.Bár egy napot mindig bukunk,mert nyilván reggel már nem tudják az az napi eédet lemondani.
2013. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, rengeteg intézmény szállíttatja az ebédet külsős céggel, de náluk is le lehet mondani az ebédet, annyi különbséggel, hogy az aznapi ebédet már nem. Opcióként az intézmények be tudják állítani a saját lemondási határidejüket, és ha pl Józsika Anyukája reggel 8-kor jelzi a hiányzást akkor a szoftver be tudja határolni, hogy aznapra tudja-e törölni az ebédet, vagy csak másnaptól.

Nem lenne kötelező senki számára, akinek kényelmesebb bemenni vagy betelefonálni, megteheti ugyanúgy. Egy könnyítés lenne azon szülők számára, akik preferálják az internet gyorsaságát és kommunikációját.

Személy szerint én gyorsan feladom a telefonálgatást, amikor akkora járvány van az oviban, hogy egy-egy hétfő reggel 20 percig is foglalt a telefonjuk, így máris buktam egy napi ebédet:(

2013. jún. 28. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk lehet emailt vagy sms-t is küldeni,nem kell telefonálni.

Úgyhogy nem lenne rá igény.

2013. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, ez szuper lenne.


Nálunk az a baj, hogy kockás füzetben vezetik az egészet, még egy nyamvadt excell tábla sincs.

2013. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megvalósítható, nagyon jó ötlet!
2013. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én használnám.

De elég nagy projekt a sok cég és intézmény miatt. Ha az ovi szállítót vált, az is gond, nem lesz egyszerű, de sok sikert!:)

2013. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!