Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves lányom lehet, hogy...

8 éves lányom lehet, hogy meglátott minket szeretkezni?

Figyelt kérdés
egy szobában alszunk és este azt hittük hogy alszik és hát szeretkeztünk egyet világos is volt mert ment a tévé. Mikor befejeztük rá egy kis időre hallottam hogy szipog és kérdeztem mi a baj, azt válaszolta hogy nem tud elaludni, tehát valószínű hogy közbe is fel volt! mit tegyünk!
2013. jún. 30. 06:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Próbálj beszélni vele, hogy mit látott. Mondjuk faxa, tobb okból is.... Egy szobában alszotok, megy a tv....
2013. jún. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
el kéne besélgetni vele
2013. jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha nálatok ez a szokás, hogy a gyerek mellett keféltek akkor hidd el nem ez volt az első eset hogy végignézte/hallgatta.
2013. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

ezt a csomó idétlent ...

valszeg 1 szoba van a lakásban azért alszanak együtt ....


ülj le vele és beszélgessetek

és legközelebb inkább nézd meg alszik e :-))


mikor mi felújítottunk akkor a 2 gyerekkel voltunk egy szobában mert a ház még lakhatatlan volt amit vettünk .. előtte mindig megnéztem alszanak e már rendesen

2013. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Ja, negyedik, biztos idétlen vagyok, hogy nem vállalnek gyereket, ha nem tudok neki külön szobát biztosítani. Ha megis olyan helyzetbe kerülnek, hogy együtt kellene aludnunk, akkor 1, kikapcsolnam a tvt, 2, nem a gyerek mellett szeretkeznék. Nézz mar tükörbe, okoskam.
2013. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy tünik megúsztuk! Legközelebb sokkal óvatosabbak leszünk!
2013. jún. 30. 09:01
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Most megy a sok szentbeszéd, de ha valaki azt írja, hogy elvetesse-e a gyereket, mert csak 1 szoba van, akkor aztán megy a duma, hogy pont elég 1 szoba....


Azért kérdezgess tőle, mert valószínű, hogy csak nem akar róla beszélni.

Ismerősömnél is 1 szoba volt, de a kislánynak a konyhában volt ágya. Panel volt, a konyha kicsit hosszabb, és elfért, az előszoba meg a konyha között, nem is nézet ki hülyén. Nálatok ez nem megy?

2013. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha szipogott biztos hallotta, és azt hitte bánt a párod és meg ilyet csak nem meri mondani.

Ne haragudj de ez így tényleg nem normális, én tuti megálltam volna a fejlődésbe ha ilyeneket kellett volna átélnem gyerekként.

2013. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha szipogott, akkor azért, mert elsírta magát. Ennyi idősen sejtik a lényeget, és megrázó nekik, hogy a szülők is csinálják.


Mindenképp beszélj róla vele, mert úgy tenni, könnyű, mintha semmi sem történt volna, közben meg nem tudni, mi lehet a felszín alatt.

2013. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

"Most megy a sok szentbeszéd, de ha valaki azt írja, hogy elvetesse-e a gyereket, mert csak 1 szoba van, akkor aztán megy a duma, hogy pont elég 1 szoba.."


Én nem mondom, hogy abortuszra kellett volna mennie, de nemállatok vagyunk ha nem alkalmas nem kell csinálni.

2013. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!