Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet így szeretkezni vagy...

Lehet így szeretkezni vagy inkább ne? Nem ártok vele?

Figyelt kérdés
Már késik pár napja,de a teszt még nem mutat semmit....szóval a bizonytalanság talaján vagyok(ez is lehet,meg az is) de addig ne is éljünk házas életet amíg nem derülne ki mi az eredmény?! evvel nem tudom,hogy jót vagy rosszat teszek-e
2013. jún. 18. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ahogy jól esik.

Ha van baba, ettől semmi baja nem lesz! (Feltéve hogy amúgy egészséges és rendben van.)

2013. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nem ezen fog mulni hogy van-e baba.
2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
azt tudom de barátnőm azt javasolja ne csináljam,én nem értettem vele nagyon egyet és megkérdeztem ki-hogyan vélekedik róla,mert lehet én gondoltam rosszul
2013. jún. 18. 21:17
 4/25 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szeretkezzetek, mert egy egészséges, normális terhességre nem ártalmas, nem lehet ártalmas a nemi élet. Ha már ártalmas, és eltilt tőle az orvos, ott már komoly gondok vannak, de nálatok ilyesmiről szó sincs, egyelőre csak a gyanú áll fenn. Nem kell aggódnod, nyugodtan szeretgessétek egymást. :)


31 hetes kismama

2013. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szexeljetek! Sok sikert:)
2013. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) én is efelé hajlottam,hogy ha ezért történik valami baj esetleg mégse jön össze akkor ott amúgy is gond lett volna....
2013. jún. 18. 23:35
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
az első trimeszterben nem javasolt a házasélet, mert alhasi vérbőséget, méhösszehúzódást okoz, így vetéléshez vezethet. Nem csak veszélyeztetett terheseknek. Viszont ha még annnyira korai, hogy a teszt sem mutat semmit, akkor talán nem lehet gond. Te döntsd el.
2013. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

Az utolsó akkora hülyeséget írt, hogy leugrik a netről..:S Megérne egy Facebookos posztolást..:D


Na de válaszolok is: Normális terhesség esetén a babád olyan ügyesen beágyazódik, hogy a szeretkezés miatt nem fog onnan semerre menni..A hormonok (pl endorfin) kifejezetten jó hatással vannak a magzatra , a méhösszehúzódás pedig segíti a méh vérellátását..Fenyegető vetélés, és nyitott méhszáj esetén nem ajánlják, mert akkor valóban problémát okoz..:) Ennyi...

2013. jún. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

Nyugodtan tessék csak szerelmeskedni :)

Én kétszer szültem és a szülés előtti este is szerelmeskedtünk :)


Nem árt!!!!!!

2013. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Annyiban nem mond hülyeséget, hogy ha nem jól tapad meg akkor ártalmas lehet, de annak vannak jelei. Vérezgetés és erősebb alhasi görcsök. Tapasztalat...:(

Ha ez nincs nem lesz semmi gond. Akkor nyugottan lehet.

2013. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!